laweta

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Stefuś45

laweta

Post autor: Stefuś45 »

Hej, możecie mi powiedzieć która firma posiada w swoich usługach Laweta Bielsko-Biała? Szukam kogoś profesjonalnego kto pomoże o każdej porze. Mam nadzieje, że polecicie mi jakąś firmę. Korzystaliście z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi do czynienia?
Błażejek

Re: laweta

Post autor: Błażejek »

Ja ostatni korzystałem z możliwości holowania auta u nich https://www.dragon-premium-autolaweta.p ... /holowanie . Mają na stanie specjalistyczną lawetę, dzięki której holowanie jest ekspresowe i łatwe. Poza tym reagują błyskawicznie i są niezwykle uprzejmi w kontakcie.
wybórmis

Re: laweta

Post autor: wybórmis »

Jeżeli mieszkacie na terenie Warszawy lub okolic i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się pomocą drogową to polecam wam skontaktować się z http://holowanie-tanio.warszawa.pl/ Sam ostatnio korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
łagoda77

Re: laweta

Post autor: łagoda77 »

Polecam także rzucić okiem na auta zastępcze wynajem Krosno i Podkarpackie Gex-Hol: https://gex-hol.pl/auta-zastepcze/ . Uważam, że zorganizowanie sobie samochodu zastępczego już na etapie pomocy drogowej to bardzo wygodne rozwiązanie. Sama miałam taki problem i wiem, że to bardzo duże ułatwienie.
ODPOWIEDZ