Szkolenia

Firma, marketing, targi, pracodawcy i pracownicy, strony www i wszystko, co związane z biznesem.
Awatar użytkownika
Malinka
Posty: 211
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:07

Szkolenia

Post autor: Malinka »

Szkolenia to bardzo dobry pomysł, możesz w ten sposób zdobyć wiedzę, która w przyszłości bardzo może Ci się przydać. Na twoim miejscu sprawdziałabym tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ jakie mają szkolenia do zaoferowania.
Awatar użytkownika
Markunio
Posty: 15
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:04

Re: Szkolenia

Post autor: Markunio »

Uczyć się trzeba całe życie
Awatar użytkownika
mimka
Posty: 164
Rejestracja: 26 maja 2019, 23:34

Re: Szkolenia

Post autor: mimka »

Trudno jest nabywać wiedzę i pozwać nowe umiejętności bez szkoleń. Jest to bowiem bardzo trudne i nie zawsze wychodzi na dobre. Lepiej poszukać dobrego szkolenia i w ten sposób podnosić swoje kwalifikacje. Tutaj http://leadership-center.pl/2019/06/kamien-milowy/ sobie zerknijcie i poczytajcie na temat zarządzania projektami.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Szkolenia

Post autor: Dziewczyna »

Ja osobiście uważam, że warto jest brać udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach i tym samym cały czas podnosić poziom swojej wiedzy i kompetencji ;) Ostatnio widziałam na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ całkiem ciekawą ofertę kursów organizowanych przez firmę szkoleniową Kar Group ;) Od samego początku oferta ta wydała mi się bardzo atrakcyjna ;) Wybór jest tam bowiem bardzo szeroki, więc każdy może znaleźć jakiś kurs dla siebie ;) Polecam się rozejrzeć ;)
ODPOWIEDZ