Nałogi

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Nałogi

Post autor: Andrzej1 »

Warto być świadomym, że dzisiaj wiele osób boryka się z różnymi problemami. Może to tyczy się też Was, dlatego nie ma się co wstydzić. Najważniejsze to wykorzystać takie miejsca, w których jesteście w stanie zwalczyć swój problem. Zresztą zajrzyjcie do https://poradniasalomon.com.pl/ i sami się o tym przekonajcie.
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: Nałogi

Post autor: Sarina »

Zdarza się że uzależnienia od alkoholu nie da się pozbyć od tak - potrzeba czasem wielu wielu lat. W kazdym razie warto powierzyć się w odpowiednie ręce. Znacie prywatną klinikę Medox ? Zatrudniają profesjonalnych lekarzy i psychologów więc można się śmiało do nich wybrać i zaradzić problemowi - leczenie alkoholizmu w klinice Medox https://medox.org.pl to dobre rozwiązanie
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Nałogi

Post autor: hunebe »

Tak, uzależnienia trudno się pozbyć, w zasadzie do końca życia jest sie alkoholikiem ale można być biernym - czyli bez picia. Ale najpierw należy się oczyścić z toksyn i w tym celu przeprowadza się odtruwanie o którym mowa tutaj https://odtruwaniewarszawa.pl/odtrucie- ... bki-mlawa/
Julek

Re: Nałogi

Post autor: Julek »

Moim zdaniem, jednym z największych problemów społecznych w naszym kraju jeśli chodzi o uzależnienia, jest alkoholizm. I choć obecnie istnieje wiele metod leczenia tego nałogu, jak np. zaszycie alkoholowe w Bielsko-Biała, to i tak osoby uzależnione, niechętnie z tego korzystają. Wprowadzając Esperal jako farmakologiczną metodę awersyjną dąży się do wywołania negatywnych skojarzeń z alkoholem. W okresie swojej kilkumiesięcznej aktywności Esperal działa zawsze, co oznacza, że nawet jeden mały łyk piwa, wina, wódki lub jakiegokolwiek innego napoju procentowego wywoła mniejszą lub większą reakcję disulfiramową.
babos89

Re: Nałogi

Post autor: babos89 »

Najważniejsze to zdać sobie sprawę z problemu, który nas dotknął. Oczywiście taka osoba z problemem dotyczącym nadużywania alkoholu musi dobrowolnie wyrazić zgodę na leczenie. Mój znajomy został zmuszony do takiego leczenia i niestety nic z tego, gdyż uciekał i opuszczał spotkania. Ja dosięgnąłem takiego etapu w swoim życiu, że sam chciałem podjąć się leczenia. Chodziłem na terapię do Galmedic w Krakowie. Dzięki terapii nie piję już 2 lata i bardzo tego przestrzegam. Oddałem się w ręce specjalistów i nie żałuję. Moje życie się odmieniło.
ODPOWIEDZ