recykling

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
lordis
Posty: 211
Rejestracja: 29 sie 2019, 11:58

recykling

Post autor: lordis »

Korzystacie z tej opcji? Segregujecie śmieci, wyrzucacie jak należy elektroodpady itd.
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: recykling

Post autor: lormol »

Ja zdecydowałem się na współpracę z firmą recyklingową i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to polecam wam skontaktować się z firmą http://recyklingtworzyw.com/ Sam korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że są specjalistami, na których można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
annika
Posty: 103
Rejestracja: 14 mar 2020, 0:57

Re: recykling

Post autor: annika »

Tak, stosujemy recykling bo to wszystko dla naszego i planety dobra. O ekologii trzeba myśleć, to ważna sprawa. Pojemniki do segregacji kupowaliśmy w dobrych cenach u Lekaro https://lekaro.pl/oferta/sprzedaz-pojemnikow/ z okolic Warszawy. Sprzedają kontenery i pojemniki o różnych pojemnościach. My mamy od nich zestaw pięciu pojemników do odpadów segregowanych i zmieszanych, są solidnie wykonane i dobrze nam służą.
Awatar użytkownika
Izak
Posty: 90
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:44

Re: recykling

Post autor: Izak »

Oczywiście, że tak! Co więcej, uważam że powinien być nakaz segregacji...
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: recykling

Post autor: markos »

Dobra firma od recyklingu to Karat Elektro Recykling https://www.recykling-karat.pl/ z Torunia. Jeśli interesuje was recykling elektroodpadów, baterii czy tworzyw sztucznych oraz utylizacja odpadów budowlanych i zmieszanych to sprawdźcie ich sobie. Firma działa kompleksowo bo dodatkowo w grę u nich wchodzi niszczenie akt i dokumentów oraz dysków twardych. Mają rozsądne ceny i są solidni.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: recykling

Post autor: edran »

Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa podlaskiego to polecam wam skontaktować się z http://recyklingskup.podlasie.pl/ Moja współpraca z nimi świetnie się układa.
Awatar użytkownika
wojna222
Posty: 71
Rejestracja: 31 mar 2020, 13:31

Re: recykling

Post autor: wojna222 »

Dosyć często korzystamy z usług recyklingu zużytego sprzętu elektronicznego. Usługi tego typu realizują https://www.agorecykling.pl/ , dzięki którym z naszej piwnicy znikają stare komputery, faksy a także pozostałe, zbędne graty. Co najważniejsze, mamy pełną gwarancję, iż wylądowały one we właściwym miejscu!
Awatar użytkownika
olga.romanowska
Posty: 4
Rejestracja: 21 maja 2020, 14:02

Re: recykling

Post autor: olga.romanowska »

Oczywiście, że segreguję. Nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać - wystarczy trochę chęci ;) Na początku miałam problem z pewnymi grupami produktów np. ręcznikiem papierowym, ale teraz znalazłam fajny artykuł dlaczego nie można go wyrzucić do papieru, a np. skorupki jajek można do bio a samych białek czy żółtek nie. Warto wiedzieć nie tylko GDZIE wyrzucamy ale również DLACZEGO.
Polecam w wolnej chwili: https://gethome.pl/blog/segregacja-odpa ... -wiedziec/ babka z urzędu miasta w Warszawie super wszystko wyjaśnia :)
Awatar użytkownika
adolphus35
Posty: 8
Rejestracja: 03 cze 2020, 18:12
Lokalizacja: Katowice

Re: recykling

Post autor: adolphus35 »

Recykling to bardzo ważna kwestia, trzeba dbać o środowisko w każdym aspekcie.
ODPOWIEDZ