Zabudowa kominkowa

Remonty, urządzanie, ogród. Wszystko dla Twojego domu.
Awatar użytkownika
Alberta-84
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 19:08

Zabudowa kominkowa

Post autor: Alberta-84 »

Cześć! Zawsze marzyła mi się kamienna zabudowa kominkowa. Dowiedziałam się, że produkuje się w okolicznym zakładzie kamieniarskim Pawlik. Słyszeliście o nim? Podzielcie się opiniami.
Awatar użytkownika
grażyna77
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2020, 8:44

Re: Zabudowa kominkowa

Post autor: grażyna77 »

Taki kominek z piaskowca będzie wyglądać świetnie. Doskonale znam ten zakład i polecam, bo sprzedają porządny kamień w dodatku w bardzo konkurencyjnej cenie, więc się opłaca. Będziesz zadowolona :)
hańcia

Re: Zabudowa kominkowa

Post autor: hańcia »

Mój tato jest kominiarzem, dlatego nie wyobrażam sobie, żebyśmy mogli u niego nie zamawiać obudowy marmurowej. W sumie liczę, że jego szef da albo nam rabat, albo dodatkową premię dla Taty za zamówienie. Jeśli nie, to mamy jeszcze sklepowe obudowy. I już. A dodatkowo też możemy tam i o montaż kominów wnioskować. To takie kompleksowe usługi.
gość

Re: Zabudowa kominkowa

Post autor: gość »

U mnie były stare piece kaflowe, z których zdemontowałem wszystkie elementy, a następnie obudowałem pięknymi kafelkami wkład powietrzny Defro Home, Impuls SM BL https://www.defrohome.pl/ . Narożny model fajnie wpasował się w koncepcje starego piecyka z nowoczesnym sercem, co jeszcze bardziej wpasowuje się w nowoczesny wystrój domu.
ODPOWIEDZ