Nowoczesne pomoce naukowe

Gdzie na studia? Czy warto się dokształcać? Jakie szkoły i kursy wybrać?
Awatar użytkownika
adelajda
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2020, 5:45

Nowoczesne pomoce naukowe

Post autor: adelajda »

Zauważyłam, że coraz więcej szkół korzysta z nowoczesnych pomocy naukowych, żeby zachęcić uczniów do aktywnego udziału w zajęciach. Mnie zaciekawiły materiały edukacyjne od Pracowni Twórczej Edukacji. Może ktoś z was z nich korzysta? Jak sądzicie, są skuteczne?
Awatar użytkownika
mojmir-86
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 1:34

Re: Nowoczesne pomoce naukowe

Post autor: mojmir-86 »

W mojej szkole furorę robi audiobook Antosia uczy i ostrzega od IGOM. Dzieci nigdy wcześniej nie słuchały opowiadań z takim zaangażowaniem. Nie nudzą się, a w praktyce uczą się zasad bezpiecznego funkcjonowania w otaczającym świecie, więc to dodatkowy plus.
Róża

Re: Nowoczesne pomoce naukowe

Post autor: Róża »

Ja takie pomoce zawsze zamawiam z tej strony https://sklepkujonek.pl/ i naprawdę jestem zadowolona. W sklepie mają szeroki wybór i naprawdę super ceny.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Nowoczesne pomoce naukowe

Post autor: Dziewczyna »

W dzisiejszych czasach wiele kursów i szkoleń można odbyć on-line, bez wychodzenia z domu :) Sama ostatnio natknęłam się na kurs języka szwedzkiego organizowany przez Szkołę ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... zki/online i pomyślałam, że może warto byłoby sobie taki kurs zrobić. A Wy jak sądzicie?
ODPOWIEDZ