Wygodne ubrania na lato

Ubrania, sklepy odzieżowe, makeup, kosmetyki. Wszystko o modzie i urodzie.
Awatar użytkownika
Gertruda
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2021, 21:16

Wygodne ubrania na lato

Post autor: Gertruda »

W jakich ciuszkach jest wam najwygodniej latem? To, czego ja jestem od dawna ogromną fanką to eleganckie damskie kombinezony. Bywają modele przewiewne i idealne na co dzień, ale są też takie, które bez problemu można założyć na wieczorną kolację. Takie kombinezony dają ogromne możliwości do stworzenia ciekawych stylizacji, zgadzacie się? Czy jednak wolicie coś innego?
miśka22

Re: Wygodne ubrania na lato

Post autor: miśka22 »

Na lato to zdecydowanie ubrania muszą być wygodne. Do tego przewiewne, żeby nie opinały ciała. Dlatego ja bardzo lubię nosić różne takie letnie sukienki https://yups.pl/pol_m_Odziez_Sukienki_S ... e-196.html , są zdecydowanie wygodne i do tego śliczne. Długie, krótkie, jakie kto woli. Na co dzień i na wyjście można wybrać bez problemu.
Awatar użytkownika
ewe211
Posty: 149
Rejestracja: 27 gru 2019, 12:21

Re: Wygodne ubrania na lato

Post autor: ewe211 »

Mój facet bardzo lubi dobrze się ubrać a w szczególności jeżeli chodzi o letnie okresy. Swoją inspiracje czerpie z głowy, nie opiera na nikim swojego stylu. Ostatnio prosił mnie o taki prezent, jak Spodnie męskie . Wiem, że ciężko będzie znaleźć coś oryginalnego, ale myślę, że powinno mi się udać.
ODPOWIEDZ