Smart Kid Belt

Smartfony, samochody elektryczne, laptopy - polecamy sprzęt, sklepy i inteligentne rozwiązania.
orana

Smart Kid Belt

Post autor: orana »

Dzień dobry, w sieci znalazłam Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/ i chciałabym poznać Wasze opinie na jego temat. Dodałam link, bo nie mam pewności, że wy się coś w tym wywiecie i wolałabym po prostu, żebyście mi mogli szybciej odpowiedzieć. To jak będzie?
pomaraka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: pomaraka »

Ogólnie nie mam niczego złego do powiedzenia, ale sama dla dzieci nie mam. Miałam kupić, ale okazało się, że akurat były pilniejsze wydatki. Jednak dużo się tym interesuję. Chcę spróbować z tym za jakiś miesiąc, no może dwa. Zobaczymy.
sókwa

Re: Smart Kid Belt

Post autor: sókwa »

Ale to dla siebie, tak? Tyle co najmniej zrozumiałam. W ogóle mam wrażenie, że to Ci się może przydać. Tylko poczytaj doniesienia o testach na stronie https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 . Ich i te niezależne wyszły naprawdę dobrze.
glorniś

Re: Smart Kid Belt

Post autor: glorniś »

u mnie starszy syn jezdzi w SKB - praktyczne i wygodne rozwiazanie, w koncu syn jezdzi bezpiecznie, bo w foteliku juz sie tak wiercil ze wcale nie siedzial poprawnie
Ilośka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: Ilośka »

Na pewno wygodne są te pasy dla dzieci w wieku pośrednim i do tego otyłych, bo ciężko kupić dla takich wygodny i praktyczny fotelik w dobrej cenie. Ale jak wiemy opinie w sieci są różne i każdy się obawia. Ale jak wyżej podano link warty przeczytania, bo to jednak nie do końca opinie takie jakie każdy spodziewał się prawdziwe, tylko fałszowane, aby wyprzeć konkurencje z fajnym produktem z rynku.
SylwiaŃ

Re: Smart Kid Belt

Post autor: SylwiaŃ »

Zaskakujące jest to, jak niektóre istytucje manipulują danymi i testami. Dlaczego chcą wprowadzać klientów w błąd? Taki ADAC czy inna instytucja powinna być rzetelna, a nie, jak wynika z powyższego artykułu, dają wyniki dla różnych manekinów i je porównują. To ma być rzetelny test? Nie dziwię się, że producent Smart Kid Belt próbuje walczyć o swoje. A ciężko pewnie z takimi dużymi graczami wybrać. Przykre to. A tka naprawdę po głowie ostatecznie dostaje konsument.
kaśuka

Re: Smart Kid Belt

Post autor: kaśuka »

Oj Sylwia, zgadzam się w 100! Ewidentnie widać że producenci fotelików tutaj działają bo im nie pasuje że im spada sprzedaż. Poza tym skoro są dostępne na https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/ht ... _sA3rXMMJs rzetelne testy, porównania i widać że SKB wypada często lepiej niż foteliki to nie jest to wziete znikąd
ODPOWIEDZ