Bezpieczeństwo w firmie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
baran
Posty: 80
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:57

Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: baran »

Warto zadbać odpowiednio o bezpieczeństwo w swojej firmie. Podstawą jest moim zdaniem monitoring. Agencje ochrony takie jak na przykład https://saippsecurity.pl/ zajmują się instalacją takich systemów.
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: Dziewczyna »

A jak dbacie w Waszych firmach o bezpieczeństwo danych osobowych? Czy wszystko u Was działa zgodnie z przepisami RODO? Jeśli nie jesteście pewni, to może warto byłoby zdecydować się na specjalny audyt o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-fir ... ci-z-rodo/? Dzięki niemu będziecie wiedzieli, jakie ewentualnie zmiany należałoby wprowadzić w Waszych firmach :)
Awatar użytkownika
tanekg1
Posty: 121
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: tanekg1 »

A co z firmami od odzyskiwania danych z dysków twardych na terenie Warszawy? Polecacie może coś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym? Ja się na ten moment zastanawiam nad https://www.ontrack.com/pl-pl/odzyskiwa ... sk-twardy/ Z góry wielkie dzięki za porady w tym zakresie tematycznym.
Istnieją dwa rodzaje głupców - tacy, których łatwo zastraszyć i przestają działać, i tacy, którzy sądzą, że zdołają czegoś dokonać, gdy zastraszą innych.
kło

Re: Bezpieczeństwo w firmie

Post autor: kło »

Mamy oczywiście system alarmowy, ale także posiadamy monitoring. To razem działa świetnie, no i kompleksowo naszym systemem ochrony zajęła się agencja ochrony GOT https://ochrona-got.pl/ochrona-elektron ... instalacje z Warszawy. Oni wszystko zamontowali bez najmniejszego problemu, cenowo wyszło korzystnie. Ogólnie nie mieliśmy problemu z nawiązaniem z nimi kontaktu, jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracują.
ODPOWIEDZ