By choina długo stała

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
paluszek
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2019, 8:23

By choina długo stała

Post autor: paluszek »

Wielu z nas ma ten sam kłopot - żywa choinka, która szybko opada i nie wytrzymuje do końca okresu świątecznego. Sama miałam co roku ten sam problem, ale znalazłam ciekawy artykuł na ten temat na stronie https://poradnikogrodniczy.pl/. Zastosowałam się do tych wskazówek i o dziwo! choinka wygląda nadal perfekcyjnie. Może się Wam przyda ten poradnik :)
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: By choina długo stała

Post autor: markos »

Moim zdaniem lepiej wybrać choinkę sztuczną. Jeśli będzie się jej używać wiele lat to jest to chyba bardziej ekologiczne, niż kupowanie co roku nowej żywej choinki, którą po 3 tygodniach się wyrzuca. Super wybór sztucznych choinek ma firma Virpol z Myszkowa i nasza właśnie od nich pochodzi. Kupicie tam choinki klasyczne i wąskie, do ziemi i na pniu, sosny, jodły, świerki, naprawdę super wybór. My mamy od nich "świerk kaukaski" i wygląda jak żywy, sami zobaczcie https://www.sztuczne-choinki.com.pl/pl/ ... PE-PCV/151 jest idealny.
BernadettaŚ

Re: By choina długo stała

Post autor: BernadettaŚ »

Jest kilka sposobów na to by choinka stała długo w dobrym stanie. I mam na myśli żywe drzewko. Po pierwsze świeżość podczas zakupu. po drugie temperatura w mieszkaniu czy domu nie może być zbyt wysoka. I po trzecie woda. Zawsze też można postawić na choinkę w doniczce. Takie drzewko można też zamówić w sklepie https://choinka.online/pl/c/Choinki/13 z dostawą do domu.
ODPOWIEDZ