Detektyw

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kokszka
Posty: 50
Rejestracja: 30 sie 2019, 16:37

Detektyw

Post autor: kokszka »

Czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego detektywa z Warszawy?
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Detektyw

Post autor: Dziewczyna »

A w jakiej sprawie potrzebna Ci jest pomoc takiego detektywa? Ja kojarzę, że w Warszawie działa taka agencja detektywistyczna https://detektyw24.net/, która pomaga między innymi przy poszukiwaniach osób i mienia, ustaleniach majątkowych, wykrywaniu podsłuchów, śledzeniu osób czy też zbieraniu materiału dowodowego. Ich detektywi mają odpowiednie licencje, więc można im zaufać ;)
Awatar użytkownika
elenabut
Posty: 9
Rejestracja: 03 gru 2019, 12:34

Re: Detektyw

Post autor: elenabut »

hjeka
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 49
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:02

Re: Detektyw

Post autor: anulka30 »

Ja ostatnio widziałam ofertę detektywa na http://www.detektyw-androsz.pl . Działa na terenie Śląska firma i nie tylko, każdy znajdzie u nich wsparcie jakieś w różnych problemach. Wiele osób szuka takich propozycji jeżeli coś się wydarzy i nie można dojść kto, co, kiedy a jest to dla nas ważna rzecz, osoba itp.
Awatar użytkownika
serce
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:08

Re: Detektyw

Post autor: serce »

Czasami w życiu zdarzają się sytuacje nieprzewidziane na które nie mamy wpływu. Warto wtedy skorzystać z pomocy detektywa. Sami często nie jesteśmy w stanie ocenić niektórych faktów, a profesjonalista może nam w tym pomóc. Myślę, że Prywatny Detektyw Pruszkow może pomóc w takiej sprawie. Niektóre dowody nie są brane pod uwagę w sądzie a detektyw może się nimi zająć.
Awatar użytkownika
kasjopeja
Posty: 62
Rejestracja: 30 cze 2019, 14:35

Re: Detektyw

Post autor: kasjopeja »

Od dłuższego czasu u mojego brata było podejrzenie, iż ktoś wynosi informacje z firmy i sprzedaje je firmom konkurencyjnym. Potrzebne było szybkie działania. Do akcji wkroczył detektyw Warszawa. Co ciekawe, już w pierwszych dniach działania okazało się, że to nie jest jedna osoba, lecz trzy, i każdy to robi niezależnie od siebie, nie mając wiedzy o działaniach innych. Wiadomo, jak się to dla tych osób zakończyło. Sprawa jest również w prokuraturze. Detektyw zebrał dobry materiał dowodowy. Kierownictwo firm konkurencyjnych nie miało o tym wiedzy, to się działo wszystko na poziomie managerów i osób odpowiedzialnych za przetargi.
Awatar użytkownika
douglas.maggie
Posty: 8
Rejestracja: 07 maja 2020, 14:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Detektyw

Post autor: douglas.maggie »

Jeśli komuś zależy głównie na dyskrecji, to usługi prywatnego detektywa będą odpowiednie.
Awatar użytkownika
dianna.toy
Posty: 12
Rejestracja: 15 maja 2020, 11:30
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Detektyw

Post autor: dianna.toy »

Wszystko zależy od tego, w jakiej sytuacji chcemy skorzystać z usług agencji detektywistycznej Częstochowa https://agencja-arcanus.pl/. Detektyw może zająć się przede wszystkim obserwacją podejrzanych osób, gdy tylko będzie taka konieczność. Przeprowadzane jest także poszukiwanie osób i mienia, gdy ktoś zaginie lub też jakieś rzeczy zostaną skradzione z domu lub firmy klienta.
Awatar użytkownika
dare.ransom
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2020, 19:16

Re: Detektyw

Post autor: dare.ransom »

Wynajęcie prywatnego detektywa na pewno pozwoli znacznie szybciej zdobyć dowody.
ODPOWIEDZ