Detoks

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Przemysław

Detoks

Post autor: Przemysław »

Od jakiegoś czasu uczęszczam na terapię i próbuję rzucić alkohol. Lekarz zalecił mi, aby zapisać się na odtrucie alkoholowe. Mówi, że dzięki temu organizm będzie oczyszczony z toksyn i gotowy na dalsze etapy walki z nałogiem. Czy wiecie jak wygląda zabieg oraz jaki jest czas jego trwania?
Grażyna

Re: Detoks

Post autor: Grażyna »

Odtrucie alkoholowe jest przeznaczone głównie dla osób, które mają duży problem z alkoholem albo jednorazowo przedawkowały standardową ilość alkoholu. Dzięki zabiegowi, organizm wróci szybciej do równowagi. Detoks alkoholowy jest prowadzony przez wykwalifikowany personel ratowników medycznych oraz pielęgniarzy, którzy przed każdym zabiegiem wykonują badania. Wiele przydatnych informacji na temat detoksu znajdziesz na https://odtruwaniewarszawa.pl/odtrucie- ... azowiecka/. Odtrucie alkoholowe to zabieg, który trwa około godzinę.
Grażyna11

Re: Detoks

Post autor: Grażyna11 »

W takiej sytuacji powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, co realnie moglibyście zdziałać w konktekście poprawy Waszego stanu po imprezach. Ja mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://ktomalek.pl/srodki-na-kaca/k-104/1 i sprawdzili, co faktycznie mogłoby zadziałać w Waszym przypadku na kaca.
michoś

Re: Detoks

Post autor: michoś »

Faktycznie często przed terapią zaleca się pacjentom detoks. Mój znajomy przeszedł zabieg odtrucia alkoholowego w Nowym Sączu, przed zaimplementowaniem wszywki alkoholowej. Celem tego jest oczyszczenie organizmu i stabilizacja równowagi wodno-elektrolitowej. Podaje się wówczas dwie kroplówki – jedną z glukozą, a drugą z solą fizjologicznej. Wiele gabinetów oferuje przeprowadzanie zabiegu także w domu pacjenta.
adaśko

Re: Detoks

Post autor: adaśko »

Muszę przyznać, że udało mi się ostatnio znaleźć świetny Ośrodek Krajna, który posiada opcję detoksykacji organizmu. W moim mniemaniu znajdziecie u nich naprawdę jakościową ofertę, związaną z detoksem. Warto przejrzeć w wolnym czasie ichniejszą ofertę, ponieważ mogą wam naprawdę pomóc. Rzecz jasna przy wykazaniu odrobiny inicjatywy :).
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Detoks

Post autor: Dziewczyna »

A czy ktoś z Was zastanawiał się może kiedyś nad kroplówkową terapią chelatującą? jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://pogotowie-pielegniarskie.pl/pom ... elatujaca/. Możecie się stamtąd dowiedzieć, jak działa taka kroplówka.
ODPOWIEDZ