dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
śgzte

dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: śgzte »

jak zarabiać w sieci, powiedz mi, jakie są możliwe opcje zarabiania pieniędzy?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: Dziewczyna »

A mi się wydaje, że lepszym pomysłem na dodatkową pracę byłby wyjazd za granicę. Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce, której oferta jest dostępna na stronie internetowej https://polandworkforce.com/, pomaga w znalezieniu takiego zatrudnienia ;) Polecam ;)
Jańczak

Re: dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: Jańczak »

Możliwości jest coraz więcej. Sporo firm przenosi działalność do internetu i jest coraz więcej pracy zdalnej. Sama pandemia spowodowała taką zmianę. Nie ma co szukać konkretnych branż, bo tych jest po prostu coraz więcej. Najważniejsze, by sobie przygotować odpowiednie miejsce do pracy. Biurko, komputer itd. Oczywiście internet, bo bez niego, to raczej ciężko tak zdalnie pracować. Ja zmieniłem net na światłowód od Elpos i to poprawiło mój komfort pracy. I to znacznie. Warto postawić na sprawne rozwiązania.
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: dodatkowa praca w niepełnym wymiarze godzin w Internecie

Post autor: straciatella »

Jeśli naprawdę chcesz pracować przez internet, to poszukaj najlepszego dostawcy telewizji i internetu , bo w przeciwnym razie będzie trudno Ci pracować zdalnie. Dobry, szybki internet i stabilne łącze w takiej pracy przez internet to przecież podstawa
ODPOWIEDZ