dokumentowanie zdrady

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
matylda20
Posty: 82
Rejestracja: 05 lip 2020, 11:26

dokumentowanie zdrady

Post autor: matylda20 »

Mam taki delikatny temat i liczę, że mi pomożecie. Podejrzewam, że mąż mnie zdradza i nie będę się tu mocno nad tym rozwodzić tematem. Mam tylko nadzieję, że podpowiecie mi komu powierzyć dokumentowanie zdrady detektyw Zielona Góra. Z tego co się dowiedziałam to polecano mi zajrzeć na stronę https://detektywzielonagora.pl/services/zdrady/ . Waszym zdaniem warto?
A. Błaszczak

Re: dokumentowanie zdrady

Post autor: A. Błaszczak »

Miałam podobną sytuację. Korzystałam akurat z usług tego biura https://prywatny-detektyw-katowice.pl/ i zebrali na tyle dowodów, że udało mi się je przedstawić w sądzie i wygrać sprawę. Zrobili nawet wywiad gospodarczy dot. firmy byłego męża. Dobry kontakt i baradzo rzeczowe podejście. W moim odczuciu pełen profesjonalizm. Anka
WiktorŚŚ

Re: dokumentowanie zdrady

Post autor: WiktorŚŚ »

agnieszka43 pisze: Mam taki delikatny temat i liczę, że mi pomożecie. Podejrzewam, że mąż mnie zdradza i nie będę się tu mocno nad tym rozwodzić tematem. Mam tylko nadzieję, że podpowiecie mi komu powierzyć dokumentowanie zdrady detektyw Zielona Góra.. Waszym zdaniem warto?
Podczas dokumentowania zdrady koniecznie trzeba zgłosić się do agencji detektywistycznej która działa w pełni legalnie czyli posiada licencję detektywistyczną. Tylko od takiej dowody przyjmie sąd. Ja polecam ich https://detektywi.net/detektyw-przysucha/ Zapoznajcie się z ich ofertą. Pomogą na pewno.
ODPOWIEDZ