Farby antykorozyjne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Sarita-68
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2021, 6:41

Farby antykorozyjne

Post autor: Sarita-68 »

Hejka! Co sądzicie o farbach antykorozyjnych od sidcoatings.pl? Ponoć mimo nieco wyższej ceny są zdecydowanie warte zakupu z uwagi na wydajność i skuteczne działanie. Też tak sądzicie?
Awatar użytkownika
witosław1973
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2021, 22:48

Re: Farby antykorozyjne

Post autor: witosław1973 »

Tak się składa, że farba ANVI-DACH służy mi w pracy, bo świetnie nadaje się do renowacji starych powłok, czyli w moim przypadku zabytków. Jestem pewny, że produkty od SiD Coating's nikogo nie zawiodą.
Awatar użytkownika
wojtek32
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2020, 18:07

Re: Farby antykorozyjne

Post autor: wojtek32 »

Widmo wymiany dachu może przerażać każdego, głównie ze względu na wysokie koszty takiej inwestycji. Jednak dobrze zadbany i regularnie konserwowany dach może nam służyć przez wiele lat i nie będziemy mieli potrzeby wymieniać pokrycia, jednym z niezbędnych i elementarnych zabiegów jest czyszczenie dachu dzięki któremu możemy odświeżyć jego powierzchnię. Poprawnie wykonane pomoże pozbyć się niechcianych zabrudzeń takich jak zabrudzenia atmosferyczne, glony czy porosty. Najpopularniejszą, najszybszą i najskuteczniejszą metodą jest wykorzystanie mycia ciśnieniowego, które w połączeniu z odpowiednimi biodegradowalnymi środkami czyszczącymi dadzą pożaądany efekt. Kolejnym etapem jest nałożenie powłoki malarskiej. Dzięku temu zabiegowi możemy dodatkowo coś zmienić w naszym domu, jednocześnie zyskując piękny efekt, malowanie dachu powinno być wykonane w określony sposób i w sprzyjających warunkach atmosferycznych - nie da się malować, gdy pada rzęsistyh deszcz. Jeżeli nie czujesz się jednak na siłach i nie posiadasz niezbędnego sprzętu to najlepiej zlecić taką usługę profesjonalistom, którzy wiedzą co robią i wykonają zlecone im prace w sposób prawidłowy.
Tomaszś35

Re: Farby antykorozyjne

Post autor: Tomaszś35 »

Może ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż specjalistycznych farb i środków do konserwacji. Jeżeli tak to ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.kolormotip.pl/kontakt. Ja od jakiegoś czasu zaopatruję się w tej firmie i kupuję spraye do malowania graffiti czy innych murali na zamówienie klienta. Firma oferuję szeroki wachlarz farb w bardzo dobrych cenach ale najlepiej jak zajrzycie sami na stronkę https://www.kolormotip.pl/produkty/spraye-do-graffiti.
ODPOWIEDZ