Fotowoltaika

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
gość

Fotowoltaika

Post autor: gość »

Panele fotowoltaiczne stały się bardzo popularne ostatnimi czasy i wcale mnie to nie dziwi:) Sama zastanawiam się nad prądem za darmo do domu. Na stronie https://kdpinvest.com/ znalazłam firmę, która sprzedaje takie panele, także zajmują się montażem. Szukam ekipy do takich zadań więc jeżeli coś możecie o nich powiedzieć to czekam na opinie:) A wy co sądzicie na te temat? Warto pójść w takie nowoczesne rozwiązania? Czekam na wasze odpowiedzi.   
wyprawami

Re: Fotowoltaika

Post autor: wyprawami »

Dobrze jest odwiedzić też serwis https://ekofachowcy.pl/ , to tutaj w jednym miejscu nie tylko zgłębimy naszą wiedzę o fotowoltaice - to miejsce w którym porównamy też ceny konkretnych instalacji w naszej okolicy. Wiemy że w przypadku fotowoltaiki, ważna jest nie tylko cena - liczą się też kompetencje, zweryfikujemy je dzięki opiniom klientów oraz podejściu do samej instalacji. Dobra fotowoltaika - broni się sama, instalacje działają ponad 20 lat i nie generują sporo dodatkowych kosztów. Energia elektryczna z roku na rok drożeje, dlatego coraz więcej osób myśli o tego typu instalacjach.
Awatar użytkownika
kamilski
Posty: 31
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:08

Re: Fotowoltaika

Post autor: kamilski »

Sam mam u siebie zainstalowane panele fotowoltaiczne, które planowałem już na etapie projektowania domu. Całością zajęli się ludzie od https://www.edisonenergia.pl/ którzy dodatkowo podłączyli mi pompę ciepła, dzięki czemu mam i tańsze grzanie domu i niższe rachunki za prąd. Jak dla mnie to jedyne sensowne rozwiązanie budują dom, bo koszta niewiele większe, a jednak na rachunku różnica jest. Poza tym pompa zajmuje mało miejsca, paneli z zewnątrz nie widać, a nie musiałem budować i sporej kotłowni jak i komina, co też jest sporą oszczędnością.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Fotowoltaika

Post autor: kilobajt »

Jak dla mnie na samym początku kwestie fotowoltaiki były trochę niezrozumiałe ale na dzień dzisiejszy już teraz wiem,. że faktycznie warto było z takiego rozwiązania skorzystać. Jako, że również mam swój własny zakład produkcyjny to głównie w tym miejscu zależało mi na tym, aby jak najbardziej obniżyć rachunki za prąd. Dlatego podjąłem kontakt z firmą https://www.recosolar.pl/oferta/instala ... -dla-firm/ i już po pewnym czasie na dachu mojej firmy znalazły się panele fotowoltaiczne.
ODPOWIEDZ