Gdzie teraz kupię pościel?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Małgosia

Gdzie teraz kupię pościel?

Post autor: Małgosia »

Sklepy znowu zamknięte, a ja planowałam rodzicom na święta wielkanocne w prezencie zawieźć jakąś ładną, ale tanią pościel. Wiem że w necie mogę zamówić, ale boję się, że teraz jak do świąt tak niedaleko to mogą nie zdążyć z wysyłką :(
Widzieliście może w jakimś spożywczym markecie pościel?
Awatar użytkownika
IMthebest
Posty: 33
Rejestracja: 27 lis 2019, 19:48

Re: Gdzie teraz kupię pościel?

Post autor: IMthebest »

Z tego co wiem, to wszystkie markety budowlane i meblowe są cały czas otwarte, a duży wybór pościeli znajdziesz w Obi, Jysku, natomiast jeśli chodzi o sklepy wielobranżowe to możesz wybrać się do Kauflandu, Tesco lub Carrefoura :)

Także mimo zamkniętych galerii, gdzie oczywiście pościel jest najładniejsza, ale i najdroższa to jest ciągle wiele punktów, w których trafisz na coś ciekawego w dobrej cenie, tym bardziej że na wielkanoc promocje to podstawa handlu :)
Kąska91

Re: Gdzie teraz kupię pościel?

Post autor: Kąska91 »

Zamów sobie ją w jakimś sklepie internetowym, jeżeli interesuje Cię pościel lniana to polecam C sklep lensen - mają tam produkty z lnu naprawdę wysokiej jakości. Kupowałam już u nich pościel parę razy i nigdy nie miałam problemów z realizacją zamówienia, a sam produkt zawsze mnie satysfakcjonował.
ODPOWIEDZ