household.e-hurtowo.eu - opinie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Jasława73
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2021, 20:35

household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Jasława73 »

Czy ktoś z Was kojarzy taką hurtownię: household.e-hurtowo.eu? Czy zamawialiście od nich jakieś maskotki, zabawki czy inne tego typu produkty? Jak wygląda cały proces zamówienia? Przebiega gładko? Jak z czasem realizacji zamówienia? Czy dotrzymują terminów, czy przesyłki są dobrze zabezpieczone i czy zawsze wszystko w zamówieniu się zgadza? Możecie polecić współpracę z nimi?
Awatar użytkownika
Tadeusz82
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2021, 3:08

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Tadeusz82 »

Jeśli chodzi o zabawki i gry planszowe, to spokojnie mogę polecić współpracę z tą hurtownią. Ceny bardzo atrakcyjne, szybkość realizacji zamówienia - wzorowa. W zasadzie zaraz po złożeniu zamówienia zabierają się za jego kompletowanie. Jestem zadowolony z tego jak to wygląda. Zabawki fajnej jakości, wybór też jest całkiem spory. Szczerze mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Marcin1971
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2021, 11:31

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Marcin1971 »

Korzystam z tej hurtowni, oprócz zabawek mają także stroje bhp. Realizacja zamówień przebiega wzorowo, nie można się do czegokolwiek przyczepić, ceny konkurencyjne a kontakt z hurtownią bardzo dobry. Na każdym etapie zamówienia, wiedziałem dokładnie co się z nim dzieje. Jestem zadowolonym klientem, a współpraca z tą hurtownią jest naprawdę godna polecenia.
Awatar użytkownika
Maksymin_80
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 16:47

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Maksymin_80 »

Zamawiam od nich rzeczy z działu małe AGD - jeśli chcecie mieć pewność, że zamawiacie produkty wysokiej jakości, że to co otrzymacie spełni Wasze i Waszych klientów oczekiwania i że dostaniecie dobre ceny - to zdecydujcie się na współpracę właśnie z nimi. To firma, której możecie zaufać. Na pewno się nie zawiedziecie na tej współpracy, jestem tego pewny.
Awatar użytkownika
Herakles96
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2022, 14:15

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Herakles96 »

Poznałem ten sklep gdy szukałem produktów z działu ozdoby świąteczne, zamówienie było szybkie, bez żadnych problemów i w dobrej cenie. Dlatego od razu dodałem sobie tę hurtownie do ulubionych. Jakościowo produkty bardzo dobrze stoją, ceny też fajne, więc zamawiam u nich różnego rodzaju artykuły. Mogę ich szczerze polecić, są na pewno tego warci. Lubię ich.
Awatar użytkownika
Kinga-88
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 6:14

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Kinga-88 »

Bardzo polecam Wam zakupy u nich. Jeśli interesuje Was wyposażenie do kuchni, to najlepszą opcją jest zajrzenie właśnie na ich stronę. To jest mała, ale naprawdę godna polecenia hurtownia AGD, mają też bardzo fajne dodatki do mieszkania, w tym ozdoby świąteczne. Do tego wszystkiego ceny też są naprawdę w porządku, ja sobie chwalę zakupy u nich. :-)
Awatar użytkownika
Malinaa
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2021, 3:50

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Malinaa »

Kupiłam u nich kompletne wyposażenie do naszej kuchni, czajnik, miski i pudełka do przechowywania żywności, ale też rewelacyjny zestaw garnków, nadających się do gotowania na kuchence indukcyjnej. Bardzo dobrze się sprawdzają, ceny są bardzo dobre, nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do tego sklepu, a nawet więcej - z czystym sumieniem ich polecam.
Awatar użytkownika
Ananiasz_84
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2021, 20:46

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Ananiasz_84 »

Fajnie, że są takie sklepy. Każdy z nas przecież lubi trochę oszczędzić, a u nich ceny są faktycznie sporo niższe niż w innych sklepach. Mają nie tylko sprzęt kuchenny, o których wyżej już zostało wspomniane w innych opiniach, ale mają też w dobrej cenie zabawki dla dzieci, na przykład klocki i tego typu rzeczy. Również polecam z czystym sumieniem.
Awatar użytkownika
eliza-98
Posty: 1
Rejestracja: 01 gru 2021, 14:20

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: eliza-98 »

To ja jeszcze do tych wszystkich pozytywów wyżej napiszę, że bardzo szybko wysyłają zamówienia Paczki są dobrze, bezpiecznie zapakowane. Oby więcej takich sklepów. Póki co mają jeszcze nieduży asortyment, ale myślę, że to będzie się rozkręcać, ja kupiłam już u nich kilkukrotnie. Między innymi świetny zestaw noży, jestem zadowolona. Ostre i bardzo dobre noże.
Awatar użytkownika
betina-69
Posty: 1
Rejestracja: 12 lut 2022, 15:41

Re: household.e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: betina-69 »

Dziwię się, że jeszcze nikt z Was nie napisał o tym, że mają w ofercie również odzież BHP. My zamówiliśmy taką odzież ochronną do naszego warsztatu. Dobra cena, jakość ubrań też jest naprawdę dobra. Dlatego moja opinia na temat tego sklepu, a właściwie hurtowni, jest naprawdę pozytywna. Zamawiałam u nich również ozdoby świąteczne w grudniu, super :)
ODPOWIEDZ