jakiej firmy torba męska

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
bambi
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:36

jakiej firmy torba męska

Post autor: bambi »

Zastanawiam się czy tak jak w przypadku kobiet, faceci też zwracają uwagę na firmę od której kupują daną rzecz. Myślałam,że jest to im obojętne, ale przekonałam się,że dla niektórych ma to znaczenie. Przyjaciółka kupiła dla swojego faceta super saszetkę Torby i saszetki męskie Emporio Armani na Ceneo . I całe szczęście ,że wybrała tę markę bo jej facet stwierdził iż to jedna z najlepszych firm i na pewno będzie ją nosił
Awatar użytkownika
Pilcia
Posty: 20
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:45

Re: jakiej firmy torba męska

Post autor: Pilcia »

Na pewno według mnie najlepszymi rozwiązaniami są torby skórzane, jeśli chcesz mieć ją na dłuższy czas oraz aby odpowiednio pasowała do Twojego stylu ubioru. Jeśli ciężko się zdecydować to warto, także w wolnej chwili zapoznać się z ciekawym artykułem https://paoloperuzzi.it/blog/40_czy-cza ... omysl.html z którego będziesz mógł się dowiedzieć m.in czy czarna torba to zawsze najlepszy pomysł, ponieważ nie zawsze musimy ograniczać się do jednej wersji oraz kolorystyki. Po podjęciu ostatecznej decyzji zakupowej, daj znać na co się zdecydowałeś :)
Awatar użytkownika
Oglik
Posty: 106
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:36

Re: jakiej firmy torba męska

Post autor: Oglik »

Taka uniwersalna i pasująca do wszystkiego będzie na pewno ta torba
Obrazek
Ta konkretna jest ze sklepu merg.pl Panowie zawsze nie bardzo lubią nosić torby, więc tego typu powinna im się spodobać, bo przypomina trochę aktówkę a jest jednak poręczniejsza.
ODPOWIEDZ