Kolejka do zabawy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Dorcia
Posty: 194
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:43

Kolejka do zabawy

Post autor: Dorcia »

Przypomniało mi się, jak w dzieciństwie bawiłam się z bratem kolejką. Miała bardzo dużo różnych wagoników i cały skład był długi prawie na metr :) Chciałabym teraz taką kupić swojemu synkowi, bo wiem, że wspaniale by się nią bawił. Nawet patrzałam na różne modele na Ceneo https://www.ceneo.pl/Kolejki . Są tu nawet takie drewniane. Muszę pomyśleć, na jaki zestaw się zdecydować. Pomożecie mi wybrać?
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 67
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:09

Re: Kolejka do zabawy

Post autor: natasza85 »

Najfajniejsze są te drewniane, starczają na lata i możliwe, że nawet kolejne pokolenia będą się nią bawić. Fajnym pomysłem jest też coś spersonalizowanego to taki miły dodatek do głównego prezentu. Polecam np. koszulkę z własnym nadrukiem z ulubionym bohaterem. Jeśli to ma być pociąg to fajnie będzie pasowała koszulka z lokomotywą Tomkiem.
Awatar użytkownika
Klekson
Posty: 8
Rejestracja: 12 maja 2020, 10:00

Re: Kolejka do zabawy

Post autor: Klekson »

A mi się wydaje, że warto stawiać na rozwój poprzez zabawę :) fajne będzie na pewno majsterkowanie dla dzieci Dzięki temu nie tylko doskonale się bawią ale i ćwiczą zdolności manualne
ODPOWIEDZ