krs tłumaczenie angielski

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

krs tłumaczenie angielski

Post autor: kazna »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.belingua.pl/tlumaczenie-odpisu-z-krs/
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Dziewczyna »

A może ktoś z Was myśli o tym, żeby zrobić sobie profesjonalny kurs języka angielskiego? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/krakow ofertę szkoły ProfiLingua, która, jak widać, organizuje takie kursy na przykład w Krakowie. Czy ktoś z Was miał może z tą szkołą wcześniej do czynienia?
Woźniak

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Woźniak »

Jeśli chodzi o mnie to ja jeszcze nigdy takich tłumaczeń nie potrzebowałem więc nie bardzo wiem na co w nich zwracać uwagę. Jakiś czas temu za to przeczytałem w artykule https://enowiny.pl/artykul,56782,tlumac ... lania.html w jaki sposób zlecić tłumaczenie strony z języka angielskiego i jak to w ogóle rozplanować.
Tomaś

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Tomaś »

Na pewno warto inwestować w język angielski, nawet jeśli do tej pory nie mieliście z nim styczności. Organizowane są kursy, w których jest [url=https://lingteam.pl/angielski-dla-poczatkujacych]angielski dla początkujących[/url[. W Ling Team zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu o tej samej porze, a w razie innych preferencji z pewnością dojdziecie do porozumienia. Placówka zapewnia wszelkie materiały szkoleniowe i możliwość nauki w grupach bądź indywidualnie.
Błogi

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Błogi »

Jeśli chodzi o tłumaczenia to ja również najczęściej wybieram te z języka angielskiego i muszą to być oczywiście tłumaczenia przysięgłe. Jak na ten moment najbardziej jestem zadowolony z opcji tłumaczeń od https://dogadamycie.pl/uslugi/tlumaczen ... angielski/ i jak najbardziej każdemu mogę je zarekomendować.
aniś9494

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: aniś9494 »

Nie ukrywam, że od zawsze marzyłam o tym, aby zostać tłumaczem lub nauczycielem języka angielskiego. Nie jest jeszcze za późno i mam jeszcze czas, aby taką decyzję podjąć. Na stronie https://brainboss.pl/reklama/kto-moze-z ... ielskiego/ czytam właśnie o tym, jakie wymagania spełnić.
Grześ

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Grześ »

Tak na dobrą sprawę jeśli mówimy o samych tłumaczeniach to na pewno muszą być one wykonane wzorowo. Ja również bardzo chętnie o nich czytam w wolnym czasie. Podoba mi się to co przeczytałem na stronie https://solutiondevs.pl/zamawiasz-tluma ... -pamietaj/ i same tłumaczenia techniczne są niezwykle ważne.
ODPOWIEDZ