krs tłumaczenie angielski

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
jonezą

krs tłumaczenie angielski

Post autor: jonezą »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.belingua.pl/tlumaczenie-odpisu-z-krs/
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już mowa o języku angielskim, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś kurs angielskiego? A może zostaliście wysłani na taki kurs przez Waszą firmę? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-wroclaw, że jeśli chodzi o Angielski dla firm Wrocław, to szkoła językowa Ling Team takie kursy organizuje. Czy ktoś z Was miał z nią może wcześniej do czynienia?
Łezka

Re: krs tłumaczenie angielski

Post autor: Łezka »

Kiedy chodzi o tego typu tłumaczenia to moim zdaniem są to po części już tłumaczenia biznesowe, które muszą być zawsze wykonywane jak najlepiej. Ja bardzo często właśnie korzystam z tłumaczeń biznesowych od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... sowe-html/ i jestem przekonana, że wychodzą one świetnie.
ODPOWIEDZ