Kurs na prawo jazdy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
MniejszaNiz
Posty: 14
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:21

Kurs na prawo jazdy

Post autor: MniejszaNiz »

Najlepsza szkoła nauki jazdy znajduje się tutaj https://www.automobilklubpolski.pl/o-os ... erowcow-2/
Atrakcyjna oferta - super ceny i duża zdawalność
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: markos »

Jak chcecie kursy na najwyższym poziomie i w bezstresowych warunkach to w Poznaniu ja doradzam szkołę jazdy REDCAR https://prawkoredcar.pl/ Mega fajni instruktorzy, dzięki nim pokochałam jazdę a egzamin zdałam już za drugim razem!:)

katkow
Awatar użytkownika
menidera
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2020, 8:18

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: menidera »

Ja swój kurs na prawo jazdy odbyłem w ośrodku szkolenia kierowców TEST, który znajduje się w Olsztynie. Jeżeli mieszkacie w pobliżu tego miasta to zajrzyjcie na stronę http://testosk.pl/ i zapoznajcie się z ich ofertą.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: freddy »

Najważniejsze jest znalezienie porządnej szkoły nauki jazdy, w której nas przygotują do egzaminu państwowego. Ja mogę wam polecić skontaktowanie się z http://cskrozped.pl/ Jest to świetna szkoła jazdy z Lublina, w której nauczyli mnie jeździć. Wam na pewno też pomogą.
Koleżka

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Koleżka »

freddy pisze: Najważniejsze jest znalezienie porządnej szkoły nauki jazdy, w której nas przygotują do egzaminu państwowego.
Zgadzam się. To jest podstawa. Mój czternastoletni syn chciał koniecznie zrobić prawo jazdy am kraków http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-am. Popytałem wśród znajomych i większość poleciła mi szkolę Codex. Chciałem posłać chłopaka w dobre ręce. To była dobra decyzja. Młody już zapowiedział, że na kat b również do nich pójdzie.
Binguś

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Binguś »

Jeżeli ktoś z was szuka szkoły w Częstochowie, to sprawdźcie Progress państwa Przybylskich https://www.oskprogress.pl. Brat tam chodził na kurs i później nie miał najmniejszych problemów ze zdaniem egzaminu. Trochę mu zazdrościłam takiej szkoły, bo mógł potrenować na symulatorze nauki jazdy i w ramach kursu miał możliwość wjechania na plac manewrowy ośrodka WORD w którym później zdawał. No i chwalił bardzo wiedzę i doświadczenie instruktora, który go uczył. W każdym razie egzamin zdał za pierwszym razem, a to świadczy, że dobrze go tam nauczyli.
dórmit

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: dórmit »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą szkołą nauki jazdy. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://osk-borawski.pl/ Jest to bardzo dobra szkoła jazdy z Łomży, w której wszystkiego mnie nauczyli.
Śruba

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Śruba »

Szkoła jazdy Radom https://www.eltrans.info.pl/oferta/ ma wysoką zdawalność. Ja po kursie u nich egzamin na prawo jazdy kat. B zaliczyłem za pierwszym razem. Instruktorzy mają dużą wiedzę i doświadczenie. A co istotne, przygotowują nie tylko na egzamin, ale też do późniejszej jazdy. Dzięki nim za kierownicą czuję się pewnie.
wóbmir

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: wóbmir »

Najważniejsze jest znalezienie porządnego ośrodka nauki jazdy, w którym przygotują nas do egzaminu państwowego. Jeżeli mieszkacie w Opolu to polecam wam zgłosić się do https://nauka-jazdy-opole.eu/ Jest to bardzo dobra szkoła nauki jazdy, na której można w pełni polegać.
Awatar użytkownika
franka
Posty: 44
Rejestracja: 01 lip 2019, 8:25

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: franka »

Zgadzam się, teraz nawet dobrej pracy bez prawka nie znajdziesz dlatego ja nie zwlekałam i zapisałam się do Motostart na Mokotowie na kurs ekspresowy, szybko poszło a dzięki świetnym doświadczonym instruktorom udało mi się nawet już zdać egzamin w WORD i czekm na wydanie dokumentu
Józefina

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Józefina »

Jeżeli szukacie szkoły w Poznaniu, to mogę polecić https://autodrive.com.pl/home/. Ja jeździłam z Kubą, który nauczył mnie wszystkiego co trzeba. Niekiedy to aż go podziwiałam za cierpliwość, ponieważ z niektórymi manewrami nie szło mi najlepiej, ale Kuba tłumaczył wszystko tak długo aż się nauczyłam. Ta szkoła ma plac manewrowy blisko WORD, dzięki czemu jeździ się ciągle po trasach egzaminacyjnych, co potem bardzo się przydaje na egzaminie, bo nic nas nie zaskoczy.
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: mayczak »

Są takie sytuacje, że potrzebny jest adwokat jazda po alkoholu, bo taka nieprzyjemna sytuacja miała miejsce. Czasem to niestety zrządzenie losu i nie zawsze jest to sytuacja zagrażająca innym, więc można próbować się wybronić. Ja polecam pomoc takiego adwokata, jak https://jazdapopijaku.pl/ . Jednak wina i tak zawsze jest po stronie kierowcy.
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Gatito »

W moim przypadku najlepszym rozwiązaniem okazała się szkoła jazdy https://www.zdajprawko.pl/ z Poznania. Początkowo trochę bałem się że nie poradzę sobie z egzaminem, ale dzięki wykładom i odpowiednim podejściu podczas jazd wszystko opanowałem dosyć szybko i co najważniejsze skutecznie.
HubbbbĆ

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: HubbbbĆ »

Jeżeli ktoś z was jest z Łomży to polecam zapoznać się z oferta tego ośrodka OSK BORAWSKI https://osk-borawski.pl/kontakt/. Ośrodek szkoleniowy oferuję kursy na prawo jady kategorii B i AM, A1, A2, A, B AUTOMAT, B+E, T, C, C+E, D. Ośrodek oferuje również kurs ekspresowe (z zakwaterowaniem lub bez) na kategorie B+E, T, B i nie tylko.
Tesssił

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Tesssił »

W OSK https://lider-osk.pl/ znajdziecie naprawdę fajnych inwestorów, którzy dbają o jakość wykonania szkolenia, dobrze szkolą, mają wiedzę, doświadczenie, odpowiednie zaplecze techniczne, szkolą na sprawdzonych samochodach, które też po prostu komfortowo się prowadzi. Dla mnie bardzo przyjemne OSK
kórtka

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: kórtka »

Ja z kolei prawko zdałem bez kłopotu, zaraz po kursach wdrożonych w https://alien.szczecin.pl/kategoria-b/ . Pozwoliły one na pełne opakowanie kółka i rozpoczęcie przygody z jazdą. Kto by się spodziewał, że aż tak to opanuję a śmiganie da mi tyle frajdy. Aktualnie prowadzenie pojazdu traktuję jako topowe hobby!
andżelika

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: andżelika »

Najlepiej będzie zapisać się do http://www.delta.radom.pl/5/kontakt . Jest to jednak najlepsza szkoła jazdy, która nie dość, że posiada bardzo dobre i zadbane samochody to jeszcze instruktorzy doskonale potrafią przygotować do obu egzaminów, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru
Awatar użytkownika
Moris
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:37

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Moris »

Intensywny kurs nauki jazdy może być świetny, gdy zaczynasz lekcje od zera lub po prostu chcesz odświeżyć swoje umiejętności przed przystąpieniem do egzaminu. Intensywne lekcje mogą wahać się od codziennych dwugodzinnych lekcji.

Podobnie jak w przypadku każdego kursu, będą one dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i będą oparte na Twoich wcześniejszych doświadczeniach z jazdy. Każdy uczy się w innym tempie, a pięć dni intensywnych lekcji może nie być właściwym wyborem dla wszystkich.

Niezależnie od tego, czy nauczysz się jeździć przez kilka miesięcy, czy tylko przez kilka tygodni, https://www.naukajazdy.wroc.pl/ zapewni Ci odpowiednie umiejętności, aby nie tylko być kompetentnym kierowcą i zdać egzamin, ale także być bezpiecznym kierowcą na całe życie.
ODPOWIEDZ