magazyn na sprzedaż

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
kazna
Posty: 1014
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:39

magazyn na sprzedaż

Post autor: kazna »

Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem, mam nadzieję że pomogłem. https://www.euromagazyn.pl/tereny-przemyslowe/
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Dziewczyna »

A skoro już o magazynach mowa, to gdzie zaopatrujecie się w wyposażenie do Waszych magazynów, na przykład wysokiej jakości regały? Ja słyszałam, że oferuje takie na przykład firma AMRACK, z której ofertą można zapoznać się na tej stronie www. Polecam :)
torń

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: torń »

Jeśli chodzi o regały magazynowe i tego typu konstrukcje to zawsze zamawiałam tylko w tym miejscu https://www.e-regaly.pl/. Tam są specjaliści którzy pomogą w doborze odpowiedniego sprzętu i zapewnią najlepszą jakość materiałów.
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: steffi »

A i może też firma https://www.ekobud.net.pl/ i ich usługi projektowe was zainteresują? Jeżeli będziecie chcieli wybudować magazyn dla siebie to na pewno ktoś będzie musiał przygotować wam projekt, a tu będziecie mogli liczyc na taką pomoc, nawet i na zaprojektowanie wszystkich instalacji.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Dzony82 »

Ja jakiś czas temu postawiłem w swoim przedsiębiorstwie nowy magazyn i zaopatruje się właśnie w nowe zbiorniki i wymieniam filtry płytowe w tych starszych i zastanawiam się nad produktami od https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/fi ... we.90.html. Macie może jakieś doświadczenia z Komnino i ich produktami?
Awatar użytkownika
Gatito
Posty: 245
Rejestracja: 05 lip 2019, 11:49

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Gatito »

Decydując się na taki magazyn warto pamiętać również o jego odpowiednim wyposażeniu we wszystko co niezbędne. Osobiście polecam zajrzeć na stronę https://skladuj24.pl/, gdzie można znaleźć wyposażenie magazynowe świetnej jakości. Sklep ma również bardzo sprawną wysyłkę.
Mostłow

Re: magazyn na sprzedaż

Post autor: Mostłow »

Regały i podesty magazynowe można kupić w https://www.jcm.pl/. Bardzo dobre i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można wyposażyć halę w odpowiednie rozwiązania, dzięki którym jego funkcjonowanie będzie na poziomie. Regały mocne, solidne, praktyczne, proste do złożenia i użytkowania
ODPOWIEDZ