Mleka w proszku dla dzieci

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
irina72
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2020, 14:51

Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: irina72 »

Hej. Podajecie swoim maluchom mleka w proszku? Mnie zalecił to lekarz, ale jak na razie nie zdecydowałam się na jedną konkretną markę. Zainteresowały mnie za to produkty Nuppi dostępne w sklepie naszsmyk.pl. Możecie powiedzieć mi coś więcej na ich temat?
Awatar użytkownika
dymfna_98
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2020, 5:16

Re: Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: dymfna_98 »

Bardzo fajnie, że wspomniałaś o tym sklepie, bo ja dość często robię tam zakupy i bardzo go lubię. W kwestii mlek Nuppi moim zdaniem wygrywają z konkurencją. Sama zresztą zamawiałam mleko początkowe Nuppi 1, a potem kolejne z tej serii i jestem w 100% zadowolona. Mój maluch tak samo :)
Awatar użytkownika
arkopolo
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:25

Re: Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: arkopolo »

A na jakiej podstawie wybieraliście mleko dla waszych pociech? ja sporo na ten temat czytałam na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie- ... psze/4101/
i wybór dalej nie był taki prosty :D co myślicie? jak to u was było?
Zuśka

Re: Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: Zuśka »

arkopolo pisze: A na jakiej podstawie wybieraliście mleko dla waszych pociech? ja sporo na ten temat czytałam na https://www.hulahop.pl/wiadomosc/jakie- ... psze/4101/
i wybór dalej nie był taki prosty :D co myślicie? jak to u was było?
Ja wybrałam mleko z pocenia przyjaciółki- doświadczonej mamy. Padło na mleko Hipp i faktycznie się sprawdza jest idealnie dopasowane do potrzeb żywieniowych dziecka, odpowiednio przebadane więc wiem, że moje dziecko dostaje dobre mleko.
Fuńka

Re: Mleka w proszku dla dzieci

Post autor: Fuńka »

To prawda, że jeśli chodzi o produkty HiPPa, to składowo zupełnie nie ma się do czego przyczepić, więc i ja od razu sięgnęłam po to mleko (hipp bio combiotik) kiedy kończyłam już karmić piersią. Fajnie, że synek bardzo szybko zaakceptował to mleko, bardzo naturalnie przeszliśmy z piersi na butelkę:)
ODPOWIEDZ