Nieplanowana ciąża

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
fifą2390

Nieplanowana ciąża

Post autor: fifą2390 »

Aborcja Słowacja
Łucja

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Łucja »

Nie jesteś w stanie stworzyć odpowiednich warunków dla rozwoju swojego dziecka? Obecnie jesteś w złej sytuacji materialnej i czujesz, że nie dasz radę udźwignąć ciężaru, jakim jest rodzicielstwo? Polecamy https://tabletki-poronne.com Najlepszy zestaw poronny na rynku
Żaneta888

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Żaneta888 »

Na szczescie moja ciąża przebiega książkowo, czuje się bardzo dobrze, a do rozwiązania został już tylko miesiąc. Jedyne co mnie męczy to zgaga. Postanowiłam sobie z tym problemem poradzić i poczytać https://hipp.pl/ciaza/poradnik/pytania- ... a-na-zgage co na zgagę w ciąży. Sposobów jest wiele i czuje sie juz duzo lepiej.
Żaneta11

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Żaneta11 »

Nawet jeżeli ciąża nie jest planowana, to myślę że warto przemysleć wszystkie za i przeciw, moja pierwsza ciąza też nie była planowana, a mam teraz 8-letniego synka i nie wyobrażam sobie aby go nie było. Niestety po ostatnim porodzie pojawiło sie u mnie wirusowe zapalenie pochwy https://octenisept.pl/c/zastosowanie/in ... -u-kobiet/ jednak octenisept sobie z tym poradził.
Rafał

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Rafał »

Cóż, wiele ciąż nie jest planowanych ;) Jeśli martwicie się tym, czy dacie radę, to powinnyście sięgnąć po odpowiednią opiekę. Ja już teraz mogę Wam podpowiedzieć, że na stronie https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ znajdziecie kontakt do najlepszych psychologów, dlatego też warto właśnie tam zajrzeć di zastanowić się, co faktycznie mogłoby być dla Was najlepszym wsparciem w kontekście redukcji stresu.
Janińka

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Janińka »

No właśnie. :) Mnóstwo dzieci jest nieplanowanych, a w końcu okazuje się że posiadanie dziecka to coś wspaniałego. :) No i nawet jeśli ciąża była nieplanowana to warto jest się umówić na badania prenatalne. W Gyncentrum w Częstochowie najlepiej jest się zapisać do dr Rozmus-Warcholińskiej. :)
zośka

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: zośka »

W sumie różnie z tym bywa i nie wolno nikogo oceniać ale na pewno dla własnego komfortu warto zadbać o skuteczną antykoncepcję to jest jak najbardziej oczywiste. Na przykład ja mam tabletki vines które biorę od kilku lat i dzięki nim nie stresuję się wpadką. Lepsze to niż potem szukanie innych rozwiązań
Aniołek

Re: Nieplanowana ciąża

Post autor: Aniołek »

Przecież strach przed porodem jest nawet dobrze opisany w https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswia ... go-ciecia/ więc nie jest to niczym dziwnym. Najlepiej byłoby, gdybyście po prostu wybrały się do PsychoMedic i dowiedziały się, jak temu zaradzić w Waszym przypadku. Może okaże się, że cesarka będzie najlepszym wyborem.
ODPOWIEDZ