odpady niebezpieczne

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 120
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:13

odpady niebezpieczne

Post autor: paulinabb »

Jaką firmę polecacie oferującą Odbiór odpadów niebezpiecznych Poznań - polećcie coś
Awatar użytkownika
fiona45
Posty: 79
Rejestracja: 28 kwie 2019, 14:03

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: fiona45 »

Wiele takich odpadów mamy nawet koło domu w postaci szamba, bo to też odpad nie dobry dla otoczenia w jakimś stopniu. Warto tutaj zadbać o ład i porządek względem innych. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.bys.pl/uslugi/odbior-nieczystosci-cieklych . Takie nieczystości na pewno sprawdzą się pod wieloma względami,jak są utylizowane w odpowiedni sposób.
Awatar użytkownika
serce
Posty: 66
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:08

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: serce »

W firmach produkuje się dużo różnego rodzaju odpadów. Czasem możemy mieć problem z pozbyciem się elektrośmieci czy starych mebli. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. To firma z Poznania, która oferuje niszczenie dokumentów, skup elektrośmieci, odbiór elektrośmieci, wywóz mebli. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Wszystko co robimy ma przecież wpływ na nasze środowisko.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Dzony82 »

Witam,ekologia to bardzo wazny dla mnie temat. Zalezy mi na tym,aby zapoznać się z tematem składowania odpadów. https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... a-odpadow/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.

piętrowe łóżka młodzieżowe
Awatar użytkownika
Katarzyna
Posty: 32
Rejestracja: 13 maja 2020, 16:50

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Katarzyna »

nananana pisze: W firmach produkuje się dużo różnego rodzaju odpadów. Czasem możemy mieć problem z pozbyciem się elektrośmieci czy starych mebli. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. To firma z Poznania, która oferuje niszczenie dokumentów, skup elektrośmieci, odbiór elektrośmieci, wywóz mebli. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Wszystko co robimy ma przecież wpływ na nasze środowisko.
Temat odbioru elektrośmieci w firmach jest niezwykle ważny w obecnych czasach. Dbanie o środowisko to dbanie o przyszłość naszą i naszych dzieci, dlatego warto korzystać ze sprawdzonych firm zajmujących się utylizacją takich odpadów.
różana

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: różana »

Wywozem odpadów niebezpiecznych powinna zająć się profesjonalna firma. Od siebie mogę polecić usługi https://www.wektorsc.eu/ Firma ta od lat zajmuje się odpadami oraz czyszczeniem kanalizacji. Jej oferta jest bardzo konkretna i godna uwagi.
woliś

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: woliś »

Jeśli pracujecie na produkcji, to warto przystąpić do programu CDSRecycling Partner. Tutaj https://cdsrecycling.pl/zostan-naszym-partnerem/ można aplikować. Jest tam również wiele przydatnych informacji. Za skuteczne polecenie CDSRecycling jako odbiorcy odpadów otrzymuje się prowizję w wysokości 10%. Takie dodatkowe wynagrodzenie z pewnością każdemu się przyda.
Asia175

Re: odpady niebezpieczne

Post autor: Asia175 »

W dzisiejszych czasach warto jest dbać o ekologię. W tym temacie polecam wam zapoznać się z paliwem alkilatowym ze sklepu https://warter.pro/, takie paliwa zawierają mniej szkodliwych substancji, jest to ekologiczne i bezpieczne rozwiązanie dla was i środowiska.
ODPOWIEDZ