Opiekunka dla starszych osób?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Baśka

Opiekunka dla starszych osób?

Post autor: Baśka »

Opiekunka czy dom seniora ? Od pewnego czasu bardzo często się nad domem opieki zastanawiam bo o opiekunkach nie słyszałam dobrych opinii. Od niedawna mam na oku to miejsce https://podtopolami.eu/ może macie tam kogoś bliskiego? Zależy mi właśnie na takim miejscu.
miśka11

Re: Opiekunka dla starszych osób?

Post autor: miśka11 »

Tego rodzaju praca jest bardzo potrzebna i ważna. Jest dużo tego rodzaju ofert jeśli chodzi o wyjazdy do Niemiec. Najlepiej to wiadomo przez sprawdzoną agencję i tu mogę polecić https://eopiekunka.pl/ . Tu praca jest legalna, z ubezpieczeniem zdrowotnym, warunki pracy i mieszkaniowe są bardzo dobre. Po prostu dbają o to, żeby zarówno pracownik jak i pracodawca byli zadowoleni. Też istotnym czynnikiem są zarobki, które są dużo wyższe niż można oczekiwać u nas w kraju. Zawsze też można zadzwonić i udzielą odpowiedzi na każde pytanie.
Awatar użytkownika
finky
Posty: 126
Rejestracja: 03 lip 2019, 22:25

Re: Opiekunka dla starszych osób?

Post autor: finky »

miśka11 pisze: Tego rodzaju praca jest bardzo potrzebna i ważna. Jest dużo tego rodzaju ofert jeśli chodzi o wyjazdy do Niemiec. . Też istotnym czynnikiem są zarobki, które są dużo wyższe niż można oczekiwać u nas w kraju. Zawsze też można zadzwonić i udzielą odpowiedzi na każde pytanie.
Oferty typu praca opiekunka bardzo często można znaleźć w sieci https://pokato.pl/praca/opieka Bardzo często są one umieszczane przez agencje pracy.
męką

Re: Opiekunka dla starszych osób?

Post autor: męką »

jeśli chcesz sprawdzonych pracowników, którzy zdecydowanie oddadzą się obowiązkom w 100% to polecam https://wojkat.eu/ . Tutaj uda Ci się nawiązać kontakt jak i umowę, która będzie odpowiednia dla obu stron. Ja uważam, że takie rozwiązanie jest zdecydowanie praktyczniejsze.
słoneczko

Re: Opiekunka dla starszych osób?

Post autor: słoneczko »

Moim zdaniem warto pracować tutaj https://promedica24.com.pl/ Promedica bardzo dobrze płaci za opiekę nad osobami starszymi w Niemczech. Organizują cały wyjazd od A do Z a ty się niczym nie martwisz. Fakt praca nie jest łatwa, ale warto. Przynajmniej ja tak uważam.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Opiekunka dla starszych osób?

Post autor: kasiakowa06 »

Baśka pisze: Opiekunka czy dom seniora ? Od pewnego czasu bardzo często się nad domem opieki zastanawiam bo o opiekunkach nie słyszałam dobrych opinii. Od niedawna mam na oku to miejsce podtopolami.eu/ może macie tam kogoś bliskiego? Zależy mi właśnie na takim miejscu.
Zdecydowanie mogę polecić Ci dom seniora, gdzie i opiekunki i warunki są super: https://www.wiejskieklimaty.net/o-nas/nasze-atuty/

Obrazek
elża

Re: Opiekunka dla starszych osób?

Post autor: elża »

Baśka pisze: Opiekunka czy dom seniora ? Od pewnego czasu bardzo często się nad domem opieki zastanawiam bo o opiekunkach nie słyszałam dobrych opinii. Od niedawna mam na oku to miejsce https://podtopolami.eu/ może macie tam kogoś bliskiego? Zależy mi właśnie na takim miejscu.
Fajną alternatywą jest np. pobyt dzienny w domu opieki. Coś takiego oferuje https://klinikaseniora.pl/.
ODPOWIEDZ