PASY

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Devil93

PASY

Post autor: Devil93 »

Dzień dobry, czy możecie mi powiedzieć, czy ktoś z was zamienił fotelik na pasy bezpieczeństwa Smart Kid Belt ? Nie mam pewności, czy mam je kupić, a w sieci to wiecie, tyle sprzecznych opinii.. Trudno jest wierzyć niekorzystającym, albo sprzedawcom, producentom fotelików...
colona50

Re: PASY

Post autor: colona50 »

Cześć. w sumie tak, ja się tym trochę interesuję. I właśnie opublikowano raport odnośnie testów na tych pasach. Tu https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 go znajdziesz. Okazuje się, że był negatywnie sfałszowany...
sąsiad

Re: PASY

Post autor: sąsiad »

Też o tym czytałem. Nic dziwnego, że te wygodne pasy chcą zniszczyć medialnie i nie tylko. A pomyśleliście, jak dużo fotelików zostałoby w sklepach, jakby ludzie się do tego przekonali? Aż liczyć się tego nie chce, no naprawdę.
Molińka

Re: PASY

Post autor: Molińka »

Każdy czyta różne opinie w sieci, a więc pewnie postanowienie na zakłamanie i konkurencja z głowy. Jednak czasem warto poczytać i wzbogacić wiedzę na temat takich właśnie propozycji nowoczesnych i funkcjonalnych, bo nie zawsze co nowe to złe. Ja próbuje wielu rzeczy, bo jednak jestem za wygodą i technologią.
T0mekŁ

Re: PASY

Post autor: T0mekŁ »

Devil93 pisze: Dzień dobry, czy możecie mi powiedzieć, czy ktoś z was zamienił fotelik na pasy bezpieczeństwa Smart Kid Belt ? Nie mam pewności, czy mam je kupić, a w sieci to wiecie, tyle sprzecznych opinii.. Trudno jest wierzyć niekorzystającym, albo sprzedawcom, producentom fotelików...
Tak. Rozwiązanie dobre. Poszukaj opinii i testów poza granicami kraju. Są bardziej wiarygodne. Oczywiście poza niemieckimi, bo ci rankingi też ustawiaja pod swoich producentów :) Zobacz na hiszpańskie testy.
Więcek

Re: PASY

Post autor: Więcek »

Fajny raport o tym produkcie był na stronach MDPI, czyli takiego technologicznego portalu ze Szwajcarii. Test porównywał wyniki kilku fotelików, tradycyjnych i właśnie tego pasa. Można powiedzieć, że wyniki porównywalne, czasami lepsze, czasami fotelik jakiś wypadał lepiej. Ale nie było tak, jak to co niektórzy mówią, że w testach nie wypada ;) Moim zdaniem jest ok.
ODPOWIEDZ