poczta lub kurier co lepsze

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 47
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

poczta lub kurier co lepsze

Post autor: alizacy »

Jak najtaniej nadawać paczki? Lepiej przez kuriera czy pocztę?
Awatar użytkownika
Piomiekazi573
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2020, 22:53

Re: poczta lub kurier co lepsze

Post autor: Piomiekazi573 »

Obecnie kurierem wyjdzie taniej i szybciej. Zależy co wysyłasz, wysyłanie do paczkomatów to super rozwiązanie
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Re: poczta lub kurier co lepsze

Post autor: doboro »

Zgodzę się z tym jak najbardziej. I jeszcze dodam, że broker kurierski wypada najlepiej . Na stronie możesz sobie sprawdzić cennik paczek kuriera UPS oraz innych firm przewozowych i przekonać się o tym na własne oczy

lemon tree warszawa
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: poczta lub kurier co lepsze

Post autor: promise »

Według mnie wysłana paczka kurierem DHL dociera szybciej na miejscu i ten kurier ma bardzo konkurencyjne ceny, więc lepiej i niego moim zdaniem. Choć oczywiście dobrze jeszcze wcześniej sprawdzić dokładnie, na stronie brokera możesz porównać ceny
Awatar użytkownika
kacey.rice
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: poczta lub kurier co lepsze

Post autor: kacey.rice »

Zdecydowanie lepiej wybrać kuriera, jest to wygodniejsza metoda i znacznie szybsza.
Awatar użytkownika
Zośkaka
Posty: 15
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:28

Re: poczta lub kurier co lepsze

Post autor: Zośkaka »

Poczta tańsza, ale ja zdecydowanie wolę kuriera - to dużo wygodniejsza opcja.
Awatar użytkownika
malaaa9899
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:54

Re: poczta lub kurier co lepsze

Post autor: malaaa9899 »

Wiem, że u nas w firmie teraz prowadzone są rozmowy na temat całkiem nowej uslugi, jaką będzie transport morski. Nie wiem, ile wynosi fracht morski w przypadku standardowych przesyłek, jakie wysyła firma, ale wydaje mi się, że jednak koszty będą podobne. Czytam o tym tutaj https://pfc24.pl/fracht-morski/
Awatar użytkownika
Sarina
Posty: 317
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:26

Re: poczta lub kurier co lepsze

Post autor: Sarina »

Jakbyście potrzebowali namiarów na profesjonalną firmę transportową to polecam Magemar https://magemar.com.pl/ - oni zajmują się m.in ładunkiem ponadnormatywnym także można śmiało do nich dzwonić - oferują transport morski i lądowy na obszarze całej Europy.
ODPOWIEDZ