Polecane mleka dla dzieci

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Świętosława-74
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2020, 10:29

Polecane mleka dla dzieci

Post autor: Świętosława-74 »

Hej, jakie mleko początkowe w proszku pijają wasze maluchy? Dobrze wiem, że na wybór takich produktów nie można narzekać, ale zawsze wolę poznać opinię innych mam, żeby wiedzieć, jakie mleka w ogóle warto brać pod uwagę. Liczą się dla mnie składy i zawartość składników odżywczych. Wy też z pewnością właśnie na to zwracacie uwagę, prawda?
Awatar użytkownika
arkopolo
Posty: 40
Rejestracja: 24 cze 2019, 9:25

Re: Polecane mleka dla dzieci

Post autor: arkopolo »

Wiadomo, że wybór jest ogromny i tak naprawdę potrzebna jest też podstawowa wiedza o odżywianiu dzieci by rozsądnie tą decyzję podjąć. Warto zapoznać się z rankigami w sieci czy takimi artykułami jak https://dzieciowo.pl/mleko-modyfikowane ... ecydujesz/ które faktycznie przedstawią nam potrzebne informacje do podjęcia decyzji
wioluś

Re: Polecane mleka dla dzieci

Post autor: wioluś »

U mnie mleko schodzi litrami ponieważ przy 2 dzieci każdy codziennie pije zalecana dawkę . Używamy Łaciate Mleko UHT czerwone 3,2% , zamawiam je przez internet tutaj https://www.bee.pl/laciate-mleko-uht-cz ... 63806.html . Mleko posiada wysoka wartość odżywczą ponieważ zawiera dużo witamin potrzebnych do funkcjonowania organizmu.
stełka

Re: Polecane mleka dla dzieci

Post autor: stełka »

moj maluszek jest na mleku Bebilon profutura, już od jakiegoś czasu kupuję to mleko stacjonarnie w DOZie, cena jet przystępna a dużo wygodniej mi je w ten sposób kupic niz czekać na dostawę online. Jeśli bebilon kupujecie to sprawdźcie sobie to miejsce
gdżurka

Re: Polecane mleka dla dzieci

Post autor: gdżurka »

stełka pisze: moj maluszek jest na mleku Bebilon profutura, już od jakiegoś czasu kupuję to mleko stacjonarnie w DOZie, cena jet przystępna a dużo wygodniej mi je w ten sposób kupic niz czekać na dostawę online. Jeśli bebilon kupujecie to sprawdźcie sobie to miejsce
W wiesz może czy w DOZ dostanę mleko początkowe z Bebilonu?
Łusia

Re: Polecane mleka dla dzieci

Post autor: Łusia »

gdżurka pisze:
stełka pisze: moj maluszek jest na mleku Bebilon profutura, już od jakiegoś czasu kupuję to mleko stacjonarnie w DOZie, cena jet przystępna a dużo wygodniej mi je w ten sposób kupic niz czekać na dostawę online. Jeśli bebilon kupujecie to sprawdźcie sobie to miejsce
W wiesz może czy w DOZ dostanę mleko początkowe z Bebilonu?
Oczywiście, że tak. Mają różne wersje. Ja akurat karmiłam swojego synka Bebilonem Prosyneo HA 1 i kupowałam go w dozie.

brother a3 mfp
żurka

Re: Polecane mleka dla dzieci

Post autor: żurka »

Łusia pisze:
gdżurka pisze:
stełka pisze: moj maluszek jest na mleku Bebilon profutura, już od jakiegoś czasu kupuję to mleko stacjonarnie w DOZie, cena jet przystępna a dużo wygodniej mi je w ten sposób kupic niz czekać na dostawę online. Jeśli bebilon kupujecie to sprawdźcie sobie to miejsce
W wiesz może czy w DOZ dostanę mleko początkowe z Bebilonu?
Oczywiście, że tak. Mają różne wersje. Ja akurat karmiłam swojego synka Bebilonem Prosyneo HA 1 i kupowałam go w dozie.
Mój syn tez od samego początku jest na Bebilonie, fajnie udało się trafić z tą promocją w dozie.
ryśka

Re: Polecane mleka dla dzieci

Post autor: ryśka »

córcia jest na mleku Hipp bio combiotik, cieszę się, że nie ma żadnych dolegliwości z brzuszka, nie ma wzdęć ani kolek, dobrze się czuje, mleko jest łatwo dostępne chociaż ja zazwyczaj kupuję online https://hipp.dodomku.pl/HIPP_1_BIO_COMB ... 89698.html
ODPOWIEDZ