Prodentika Warszawa Centrum

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
teodozjusz
Posty: 2
Rejestracja: 06 kwie 2021, 17:56

Prodentika Warszawa Centrum

Post autor: teodozjusz »

Cześć forumowicze! Polecacie klinikę stomatologiczną Prodentika w Warszawie? Rzuciła mi się w oczy ich oferta, bo planowałem akurat zainwestować w implant stomatologiczny. Uważacie, że warto leczyć tam zęby?
Awatar użytkownika
Otylia
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 3:49

Re: Prodentika Warszawa Centrum

Post autor: Otylia »

Do Prodentiki zapisałam się, jak tylko dowiedziałam się, że specjalizują się w chirurgii szczękowej w Warszawie. Trafiłam w ręce prawdziwych specjalistów z pasją do leczenia. Nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Polecam ten gabinet każdemu, kto chce zadbać o swoje uzębienie.
błażejczyk

Re: Prodentika Warszawa Centrum

Post autor: błażejczyk »

Wydaję mi się, że warto sprawdzić ten artykuł https://klinikastomatologiczna.pl/ile- ... lant-zeba/

trialshop
gałgan

Re: Prodentika Warszawa Centrum

Post autor: gałgan »

Nie tylko w Warszawie są świetne gabinety stomatologiczne czy implantologia. Zerknijcie na opinie o https://implant-zebowy.pl/, dla mnie jedno z lepszych miejsc gdzie doprowadza się pacjentów do hollywoodzkiego uśmiechu. Pracują najlepiej jak się da, na najlepszych urządzeniach i materiałach
Kaśka

Re: Prodentika Warszawa Centrum

Post autor: Kaśka »

Dla mnie samo już chodzenie do tego typu miejsc jest czymś ważnym gdyż jak dla mnie już leczenie bezzębia jest niezwykle poważną sprawą. Mam nadzieję, że całkiem sprawnie uda mi się wrócić do mojego poprzedniego stanu i będę miała piękne oraz zdrowe zęby.
ODPOWIEDZ