Programy lojalnościowe dla klientów

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
gwóźdź

Programy lojalnościowe dla klientów

Post autor: gwóźdź »

Cześć, chciałbym wdrożyć do swojej firmy programy lojalnościowe dla klientów, jednak nie wiem, jak się za to zabrać. Czy ktoś miał już do czynienia z nimi? Mój konkurent taki program ma, nie zapytam go przecież o to bo mi nie powie wiadomo ;) Będę wdzięczny za informacje. Czy robi się to samemu czy ktoś to organizuje?
Magda Oleś

Re: Programy lojalnościowe dla klientów

Post autor: Magda Oleś »

Wiesz co fajny pomysł generalnie. Ja bardzo polecam. Moja firma zastosowała o ponad rok temu i dobre wyniki odnotowaliśmy. Wpłynęło to pozytywnie na sprzedaż, ale i na przywiązanie naszych klientów do marki. My zwróciliśmy się do firmy https://i360.com.pl/, którą polecił mi znajomy i ja przekazałam namiar do nich do szefa mojego. Ustalili wszystkie kwestie i specjaliści z i360 zaproponowali najbardziej optymalne rozwiązania pod nasz biznes. Odpowiednio przygotowany program lojalnościowy pomoże znacznie zwiększyć zyski firmy. Skontaktuj się z nimi ;)
gwóźdź

Re: Programy lojalnościowe dla klientów

Post autor: gwóźdź »

Dziękuję Ci bardzo Magdo za namiar. Już mi się obiło coś o uszy o firmie i360, ale gdzieś mi uciekło z głowy. Skontaktuję się z nimi w wolnej chwili ;)
Jacuś

Re: Programy lojalnościowe dla klientów

Post autor: Jacuś »

Najlepsze będą programy lojalnościowe b2b, jeśli mają być wdrożone porządnie to polecam jednak skorzystanie z jakiejś firmy zewnętrznej jak np. https://www.programylojalnosciowe.com.pl/programy-b2b/ Z własnego doświadczenia powiem, że najlepiej nie zabierać się za to samemu, bo można sobie więcej szkód niż pożytku z tego narobić.
ODPOWIEDZ