Przeprowadzka za granicę

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Domek
Posty: 43
Rejestracja: 23 lip 2019, 8:24

Przeprowadzka za granicę

Post autor: Domek »

Cześć,
Kogo możecie mi polecić, jeśli chodzi o wybór dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami za granicę i czy ktoś może korzystał z usług firmy Repotrans jeśli tak, to byłbym bardzo wdzięczny za profesjonalną pomoc aby jednak przebiegło to w pełni po naszej myśli!
Awatar użytkownika
retro
Posty: 70
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:54

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: retro »

Myślę, że w takiej sytuacji mogą Was też zainteresować Ceny usług przeprowadzkowych i transportowych TDU. Firma TDU Przeprowadzki to firma z siedzibą w Poznaniu ale swoje usługi oferują na terenie całego kraju, a nawet Europy. Z pewnością chętnie pomogą Tobie w międzynarodowej przeprowadzce.
Awatar użytkownika
Mariusz_34
Posty: 4
Rejestracja: 09 lip 2020, 9:36

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: Mariusz_34 »

Miałem okazję mieszkać kilka dobrych lat za granicą ale koniec końców wróciłem do kraju za bardzo mnie tu ciągnęło
słoneczko

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: słoneczko »

Jeżeli masz trochę rzeczy do zabrania ze sobą, to odezwij się do tej firmy: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/. W dzisiejszej dobie to tego typu przeprowadzki nie są najłatwiejsze, także lepiej zostawić to specjalistom, a firma Japa&Co na pewno do nich się zalicza :)
mała

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: mała »

Można śmiało odezwać się do firmy Japa&Co, są chyba najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami każdego rodzaju. Można się z nimi dogadać w każdej kwestii, także bez przeszkód można się z nimi umawiać na zagraniczną przeprowadzkę, jestem przekonana że Ci pomogą.
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: piasia »

Moja siostra przenosiła się z mężem za granicę, to była dość poważna akcja bo tu mieli cały dorobek życia i wiele chcieli zabrać. W końcu wyszło, że praktycznie cały duży samochód ciężarowy zabrali. A ile było pakowania! Na szczęście cała rodzina pomagała. Nie trzeba było kombinować w co wkładać rzeczy bo kupili wysokiej jakości kartony przeprowadzkowe. Naprawdę świetne rozwiązanie to jest, kartony o takiej samej wielkości, mocne, z uchwytami. Spokojnie można wkładać książki, wytrzymają do 50 kg i nie rozchodzą się podczas przenoszenia. Nadają się potem do dalszego użytkowania.
Kaśka

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: Kaśka »

Ja ja się przeprowadzałam do Finlandii to chciałam się pakować w torby, jednak koleżanka poleciła mi stronę kartony360. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! W kartony wygodniej się pakowało, łatwiej było przewieźć bo można je ustawiać piętrowo, te były też dość mocne, więc super się je wiozło. Bardzo polecam.
BernadettaŚ

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: BernadettaŚ »

Nie sądzę bym dała radę sama zorganizować przeprowadzkę. Po pierwsze nie mam transportu. Po drugie przy wzroście 150 cm i wadze 47 kg raczej ciężko będzie wynieść meble i ogromne kartony. Dlatego potrzebuję profesjonalnej pomocy. Dokładnie takiej, jak oferuje https://www.liderpak.pl/przeprowadzki-miedzynarodowe/
Idylla

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: Idylla »

Faktycznie przeprowadzka za granicę może być ciężka do ogarnięcia logistycznie. Możesz się odezwać do firmy Japa&Co, myślę, że oni będą w stanie Ci pomóc, bez względu na to, ile rzeczy będziesz miała do przewiezienia i na jaką odległość. I co ważne - wszystko Ci zabezpieczą tak, że na pewno nawet rysy nie będziesz miała na żadnych ze swoich mebli. Tutaj znajdziesz namiary do nich: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Dzięki nim cała przeprowadzka nie będzie taka trudna :)
durla

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: durla »

Przy takiej przeprowadzce, potrzeba jest profesjonalna firma, która będzie wiedziała jak wszystko spakować i zabezpieczyć. Będzie wtedy wiadomo, że wszystko dojedzie w jednym kawałku na miejsce. Faktycznie najlepszym wyborem będzie ta firma: https://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ W ich poradniku możesz też poczytać sobie, jak zaplanować całą przeprowadzkę, żeby nie zwariować. Jednak to jest spore przedsięwzięcie, także dobrze jest się odpowiednio do tego wszystkiego przygotować.
ardserf

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: ardserf »

Witam serdecznie! Powiedzcie mi forumowicze, czy korzystaliście kiedyś z takich usług jak transport przeprowadzki? Wiem, że to staje się coraz popularniejsze, szczególnie jeśli chodzi na przykład o przeprowadzki
Awatar użytkownika
straciatella
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2020, 12:54

Re: Przeprowadzka za granicę

Post autor: straciatella »

Jak się przeprowadzasz to zwykle potrzebujesz czegoś takiego jak folia bąbelkowa i inne opakowania. Znajdziesz je w sklepie Pakolandia i uważam że to fajna sprawa że można je zamówić w jednym miejscu
ODPOWIEDZ