Przesyłka palet

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Przesyłka palet

Post autor: doboro »

Szukam taniej przesyłki paletowej. Polecicie kogoś?
Awatar użytkownika
hunebe
Posty: 160
Rejestracja: 15 maja 2019, 14:29

Re: Przesyłka palet

Post autor: hunebe »

Konkretnej firmy nie polecę, bo to zależy od zbyt wielu czynników. Zobacz sobie tutaj palety https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem , jest porównanie cen u kurierów, którzy umożliwiają nadanie tego rodzaju przesyłki. Są też podane szczegółowe informacje, więc będziesz wiedziała jak nadać ;)
Awatar użytkownika
Dziewczyna
Posty: 861
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Przesyłka palet

Post autor: Dziewczyna »

Jeśli chodzi o palety euro, to warto zamawiać takie palety tylko u wiodących producentów. Po to, aby mieć pewność, że będą one wysokiej jakości. Takie palety oferuje na przykład firma SAS-GROUP, o której możecie sobie poczytać na stronie https://saspalety.pl/. Jak widać mają oni nowoczesną linię technologiczną, więc można zamówić u nich naprawdę spore ilości palet euro najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Przesyłka palet

Post autor: promise »

Z tego co mi znajomi mówili to dobrze wypadają ceny palet kurierem DHL - https://www.szybkikurier.eu/cennik-palet-kuriera-dhl , może właśnie tego kuriera warto wybrać. Aczkolwiek warto sobie jeszcze porównać cennik, na stronie jest taka możliwość
Awatar użytkownika
torar_B
Posty: 86
Rejestracja: 06 sie 2019, 19:03

Re: Przesyłka palet

Post autor: torar_B »

Ja kupowałam palety od https://paletymarki.pl/ i także oni pomogli mi zorganizować przesyłkę, gdyż nie mogłam palet odebrać osobiście. Wszystko poszło sprawnie i przede wszystkim szybko - co było dla mnie najważniejsze!
Awatar użytkownika
aletta
Posty: 216
Rejestracja: 26 sie 2019, 8:54

Re: Przesyłka palet

Post autor: aletta »

Jeżeli mieszkacie w okolicach Trójmiasta i zależy wam na niedrogich paletach to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.paletygdynia.pl/ Oni zajmują się skupowaniem oraz sprzedażą palet. Mają niezłe ceny i profesjonalne podjecie do każdego klienta.
Awatar użytkownika
edran
Posty: 245
Rejestracja: 02 sie 2019, 10:46

Re: Przesyłka palet

Post autor: edran »

Wszystkim osobom z okolic Zielonej Góry, które rozglądają się za odpowiednia firmą zajmującą się skupowaniem palet polecam skontaktować się z https://www.palety-zielonagora.pl/ Oni sprzedają solidne palety w całkiem niezłych cenach.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Przesyłka palet

Post autor: Dzony82 »

U nas doskonale sprawdza się współpraca z https://skrzynietransportowe.eu/dzial-ofertowy/palety . Wykonują palety, skrzynie drewniane na zamówienie. Szybko i skutecznie są w stanie zrealizować każde zamówienie.
Awatar użytkownika
marvin
Posty: 174
Rejestracja: 24 lut 2020, 19:57

Re: Przesyłka palet

Post autor: marvin »

W sprawie palet zgłoście się do firmy Śląskie Składy Palet. Mają w ofercie palety euro, przemysłowe, koszowe, Düsseldorf a także nadstawki paletowe. Tu macie namiary na firmę http://palety.katowice.pl/ Dobrze wam się sprawdzi, nawet kiedy potrzeba niestandardowych palet na wymiar to tym także się zajmą. Jakośc pierwsza klasa, ceny także w porządku.
Awatar użytkownika
lormol
Posty: 176
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:17

Re: Przesyłka palet

Post autor: lormol »

Ja również mieszkam w okolicach Gdyni i korzystam z usług wcześniej tutaj wspomnianej firmy https://www.paletygdynia.pl/, która zajmuje się skupowaniem i sprzedawaniem palet. Firma ta ma niezłe ceny i działa bardzo sprawnie. Warto więc nawiązać z nimi współpracę.
ODPOWIEDZ