Przychodnia.

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2021, 6:17

Przychodnia.

Post autor: Milena »

Hej znacie jakąś godną do polecenia przychodnie ? Najlepiej taką, która jest jak najdłużej czynna.
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2020, 14:26

Re: Przychodnia.

Post autor: Konstancja »

A słyszałaś o tej przychodni https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ ? Godziny przyjęć są do 20-tej, więc wydaje mi się, że długo jak na przychodnie, można się również zarejestrować online. Ich placówka, jet na prawdę bardzo przyjazna, więc polecam ci z całego serca.
Awatar użytkownika
DeSanta
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:06

Re: Przychodnia.

Post autor: DeSanta »

Osobiście wraz z całą rodziną uczęszczamy do przychodni prywatnej LAR-MED http://www.larmed.pl/ . W ofercie mają całą gamę usług świadczonych przez lekarzy specjalistów z zakresu laryngologii, audiologii, pediatrii, alergologii, pulmonologii czy neurologii. Lekarze są bardzo kompetentni i podchodzą do swoich pacjentów bardzo rzetelnie.
Awatar użytkownika
Karolina84
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 8:40

Re: Przychodnia.

Post autor: Karolina84 »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej przychodni w, której będziemy mogli skorzystać z usług z zakresu neurologii, laryngologii i okulistyki to polecam Niepubliczny zakład podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej MEDAN https://przychodniajarocin.pl/. Przychodnia znajduję się w Jarocinie na Wrocławskiej 38.
hiczungł

Re: Przychodnia.

Post autor: hiczungł »

Zespół opieki https://www.zozsk.pl/ udzielił mi wsparcia na najwyższym poziomie. Potrzebowalem pomocy odnośnie podstawowej opieki zdrowotnej. Tamtejszy lekarz rodzinny potrafi udzielić konkretnego wsparcia.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Przychodnia.

Post autor: Dzony82 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w pakiety medyczne? Chętnie poznam wasze opinie, poniewaz zalezy mi,aby w tak niepewnych czasach ja i moja rodzina mieli łatwy i szybki dostęp do lekarzy specjalistów. https://hms-assistance24.com/ Co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
Śnieżka

Re: Przychodnia.

Post autor: Śnieżka »

Uważam, że to doskonały pomysł. Ostatnie miesiące aż nazbyt wyraźnie pokazały, że leczenie na kasę chorych może być bardzo trudne. Sama korzystam od ponad roku z pakietu w https://mediccentre.pl/specjalisci/urolog i dzięki temu nie mam żadnych problemów z kontaktem i wizytami u lekarza rodzinnego czy jakichkolwiek specjalistów.
Gabryśśka

Re: Przychodnia.

Post autor: Gabryśśka »

Śnieżka, a mogłabyś polecić konkretnego urologa z tego centrum? Chcę męża zapisać prywatnie i to jak najszybciej się da. Ostatnio mi się przyznał, że ma problemy z nietrzymaniem moczu. Strasznie go to złości i czuje taką bezsilność. To się da w ogóle wyleczyć? Kupiłam mu majtki chłonne dla mężczyzn w sklepie https://inkontynencja.eu/15-majtki-chlonne-dla-mezczyzn. Na szczęście nie są to jakieś grube pampersy, tylko dyskretna bielizna.
Awatar użytkownika
Dzony82
Posty: 1120
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:12

Re: Przychodnia.

Post autor: Dzony82 »

W MedicaPark zdajemy sobie sprawę z tego jak uciążliwe i niepokojące mogą być dolegliwości neurologiczne, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą diagnostykę i leczenie chorób ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.
Warto zajrzeć https://medicapark.pl
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ