Rodzeństwo - problemy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
ŻanetaŁ

Rodzeństwo - problemy

Post autor: ŻanetaŁ »

Witam, mam zagwozdkę moja siostra chce się przeprowadzić do faceta, którego poznała w dobie koronawirusa na znanym dla młodzieży portalu randkowym. Różnica pomiędzy nami jest spora, dlatego trudno mi zaakceptować jej wybór, siostra ma dopiero 18 lat. Co prawda to będzie przeprowadzka tylko do innej dzielnicy Warszawy, bo na Pragę Południe , ale i tak mnie to stresuje. Rodzice też są tego samego zdania co ja, że to za wcześnie. A wy co myślicie? Może rzeczywiście przesadzamy.
magaś90

Re: Rodzeństwo - problemy

Post autor: magaś90 »

ŻanetaŁ pisze: Witam, mam zagwozdkę moja siostra chce się przeprowadzić do faceta, którego poznała w dobie koronawirusa na znanym dla młodzieży portalu randkowym. Różnica pomiędzy nami jest spora, dlatego trudno mi zaakceptować jej wybór, siostra ma dopiero 18 lat. Co prawda to będzie przeprowadzka tylko do innej dzielnicy Warszawy, bo na Pragę Południe , ale i tak mnie to stresuje. Rodzice też są tego samego zdania co ja, że to za wcześnie. A wy co myślicie? Może rzeczywiście przesadzamy.
Niech wrzuci na luz i trochę pozna faceta ... chociaż nie wiem czy ta rada nie jest już zbyt późno :roll:
ODPOWIEDZ