Rosnące łóżko - dla dziecka

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Romó856

Rosnące łóżko - dla dziecka

Post autor: Romó856 »

Wybierając meble do pokoju dla dziecka, dobrze jest pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest rosnące łóżeczko, jakie znajdziesz tutaj https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-young-users. Wtedy z miejsca do spania noworodka możesz w prosty sposób zmontować łóżko dla kilkulatka, bez dodatkowych kosztów.

(Wybierając meble do pokoju dla dziecka, dobrze jest pomyśleć o rozwiązaniu jakim jest rosnące łóżeczko. Wtedy z miejsca do spania noworodka możesz w prosty sposób zmontować łóżko dla kilkulatka, bez dodatkowych kosztów.)
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: Rosnące łóżko - dla dziecka

Post autor: parksa »

Bardzo ciekawe rozwiązanie, jednak takie coś kojarzy mi się z posiadaniem jednego łóżka przez długie lata, co nie jest dobre, bo meble trzeba zmieniać. My osobiście jak syn osiągnął już wiek pięciu lat zainwestowaliśmy w meble dziecięce i wyszło nam to na dobre. Maciek ma teraz urządzony pokój idealnie do swojego wieku, meble są różnych kolorów i fajnie się to wszystko komponuje. Sklep meblowy https://www.meblezbajki.pl/ bardzo nam zaimponował swoją ofertą i za kilka lat na pewno zainwestujemy w meble młodzieżowe - polecam.
ODPOWIEDZ