Rozwód

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
mrdaisy
Posty: 61
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:06

Rozwód

Post autor: mrdaisy »

Cześć wszystkim.

Mam nietypową prośbę. Szukam dobrego stratega, który zajmuje się prawem rodzinnym i skutecznie poprowadzi moją sprawę związaną z rozwodem. Jeżeli ktokolwiek zna jakiegoś dobrego radcę prawnego z okolic Warszawy to zachęcam do odpowiedzi, będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
roletka
Posty: 147
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:29

Re: Rozwód

Post autor: roletka »

Witaj :). Tak się składa, że całkiem niedawno korzystałam z usług pana Budrewicza. Po pierwszym spotkaniu byłam zaskoczona dogłębnym konceptem na prowadzenie sprawy. Wszystko ogarnięte na przysłowiowe tip top. Doskonała znajomość trendów w orzecznictwie, szczeólnie jeżeli chodzi o prawo rodzinne. Polecam.
Awatar użytkownika
dimitri.harvey
Posty: 5
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:09

Re: Rozwód

Post autor: dimitri.harvey »

Rozwód nie jest łatwy dla nikogo, wiążą się z nim emocje i dużo stresu.
Awatar użytkownika
piasia
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 14:51

Re: Rozwód

Post autor: piasia »

W Gdyni mogę szczerze polecić www.radcaprawny-trojmiasto.pl/prawo-rodzinne-i-opiekuncze/ . Moja siostra ma za sobą bardzo trudny rozwód, walkę o dzieci, potem o alimenty. Gdyby nie fachowa pomoc radcy prawnego nie miałaby szans na takie rozstrzygnięcie jakie się udało uzyskać. Także warto o tym pamiętać jak składamy pozew o rozwód.
daśka

Re: Rozwód

Post autor: daśka »

Myślałam, że rozwody to tylko w filmach będę oglądać. Nie pomyślałam, że i ja będę grać taką rolę tyle, że w życiu. Przegrałam z młodszą, ale nie odbieram tego w kwestii mojej porażki. Absolutnie. Już od dzieci jak się z ojcem widzą potem słyszę, że nie jest tak tam u byłego męża sielankowo. Cieszę się z jednego, że wzięłam adwokata. Polecono mi Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Świetny, rzeczowy, profesjonalny, z doświadczeniem. Kogoś takiego potrzebowałam, żeby zadbał odpowiednio o sprawy moje i dzieci.
hnieś

Re: Rozwód

Post autor: hnieś »

Ja już jestem po rozwodzie. Podczas sprawy i przy podziale majątku miałam dobrą pomoc prawną. Zatrudniłam Kancelarię Prawną Krzysztof Bilski i Wspólnicy z Krakowa https://kancelaria-prawna-krakow.eu/kli ... ny/rozwod/ i to był strzał w dziesiątkę. To świetni fachowcy, mają szeroki zakres usług, są kompetentni, posiadają korzystne ceny. Zdecydowanie warto jest skorzystać z usług tej kancelarii, polecam.
mieć

Re: Rozwód

Post autor: mieć »

Ja jestem już na szczęście po rozwodzie, od roku moje małżeństwo kulało i w końcu już jestem wolna. Mój były to toksyczny typ, wpędzał mnie w poczucie winy, wmawiał mi, że mu nie ufam, a on po prostu nic mi nie mówił, znikał czasami nawet na 2-3 dni i nie miałam pojęcia gdzie jest, ukrywał też swój telefon, wychodził z pokoju, gdy ktoś do niego dzwonił. Podejrzewałam go o zdradę, więc zatrudniłam prywatnego detektywa z agencji detektywistycznej Lampart Group z Warszawy https://www.lampart.co/. Jak się okazało faktycznie mnie zdradzał, jak już detektyw zgromadził dowody, które oczywiście przydały mi się w sądzie, to powiedziałam byłemu, że o wszystkim wiem i nasz związek w końcu się zakończył. Detektywa polecam serdecznie, pracował szybko, w dobrej cenie, wykonał kawał dobrej roboty.
Hękla

Re: Rozwód

Post autor: Hękla »

Dobry prawnik to podstawa przy rozwodzie. Mi pomagała pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Świetnie się wszystkim zajęła, bo ja nie miałam ani głowy, ani siły myśleć o tych wszystkich prawnych aspektach rozwodu. Dzięki niej sprawa się szybko potoczyła, nawet podział majątku poszedł bezboleśnie. Polecam, bo pani mecenas jest nie tylko profesjonalistką, ale także empatyczną osobą, a przy tego typu sprawach, to także bardzo ważne.
pukką

Re: Rozwód

Post autor: pukką »

Ciężka przeprawa, to prawda, niestety ale tak bywa w rozwodzie, że różne sprawy, sytuacje i problemy mogą wyjść na światło dzienne, a w tym wypadku najlepiej jest skonsultować się z kancelarią Sobczak Maciejewska Zając. Radca prawny będzie w stanie Ci pomóc, przebrnąć przez te sądową przeprawę, ja za to będę trzymać za Ciebie kciuki! :)
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 272
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Rozwód

Post autor: katkas »

I jak, macie już jakiegoś sprawdzonego adwokata? Jeśli nadal się zastanawiacie nad wyborem, to ja szczerze mogę wam polecić http://www.adwdomaradzka.pl/ z Warszawy, która specjalizuje się właśnie w sprawach cywilnych. Mnie bardzo pomogła przy rozwodzie oraz podziale majątku.
michaś

Re: Rozwód

Post autor: michaś »

Nadal szukasz sprawdzonego adwokata, który zna się na rozwodach? Dla własnego spokoju dobrze jest zgłosić się do prawdziwego profesjonalisty jakim jest radca prawny w Białymstoku. Adwokat ma na koncie wiele spraw rozwodowych i z tego co wiem ludzie cenią go za profesjonalizm.
Mikołaj

Re: Rozwód

Post autor: Mikołaj »

W takiej sprawie warto kontaktować się z adwokat rodzinny wrocław oni w tym zakresie mają duże doświadczenie, Na tej stronie znajdziecie też wiele informacji na temat podziału majątku, alimentów czy rozwodów. Sprawdźcie i kontaktujcie się z adwokatem już dzisiaj to naprawdę profesjonalny i doświadczony człowiek.
Bączek

Re: Rozwód

Post autor: Bączek »

Z całą pewnością sam rozwód do łatwych kwestii w naszym życiu nie należy, ale jak najbardziej czasami i takim problemom należy stawić czoła. Jeśli dochodzi jeszcze do tego sprawa o alimenty to na pewno warto wiedzieć jak się do niej przygotować. Ja czytałem na stronie http://prawnik-online.eu/jak-przygotowa ... ,5868.html jak to właśnie wszystko wygląda w praktyce.,
władca00

Re: Rozwód

Post autor: władca00 »

W tego rodzaju sprawach - rodzinnych, pomoże nam także adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska , jest bardzo dyskretna i podchodzi do sprawy profesjonalnie. Sprawy rodzinne, wymagają nie tylko odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, to także spore wyczucia, często dotykają one delikatnych sfer życia prywatnego a wtedy również adwokat musi zachować wyczucie i zrozumienie w nieco większym stopniu.
Danuśka22

Re: Rozwód

Post autor: Danuśka22 »

Rozwody nigdy nie są przyjemne, dlatego zawsze warto dołożyć wszelkich starań, żeby jak najszybciej udało się rozwód dostać. Często w grę wchodzi zdrada i takim argumentem można się podeprzeć. Ale żeby udowodnić zdradę przed sądem niezbędne będą odpwiednie dowody. Samodzielnie trudno może być je zdobyć, a do tego też nie wiadomo do końca jak taki dowód musi wyglądać żeby sąd go uznał. Dlatego w takich przypadkach nieoceniony może okazać się Detektyw Pozaroszczyk. Detektyw doskonale wie jak zdobywać dowody i jak powinny one wyglądać, żeby nikt ich nie podważył. Pomoc detektywa na pewno okaże się bardzo cenna i przyspieszy nieco tok rozpraw, a również może przechylić szalę na Waszą korzyść.
annikaś

Re: Rozwód

Post autor: annikaś »

Też mam za sobą rozwód i co do adwokata to u mnie sprawdził się dobrze adwokat Mateusz Pieczka z Krakowa http://www.krakow-adwokat.com/offer.html Dobry i skuteczny adwokat, ale podobało mi się też, że jest zaangażowany w moje sprawy, empatyczny i miły, bardzo mi pomógł przejść przez trudny okres rozwodowy.
Łukasz30

Re: Rozwód

Post autor: Łukasz30 »

Ja gdyby nie ukryta kamera z czujnikiem ruchu to do tej pory nie wiedziałbym, że jestem rogaczem. Niestety. 100% zaufanie do żony mnie zgubiło. Trochę się zapuściłem po ślubie, ona wręcz przeciwnie wypiękniała. Przestałem poświęcać jej czas i ktoś inny go dla niej znalazł. Podejrzewałem coś kupiłem kamerkę i wszystko wyszło na jaw. Cóż jedyne co mi pozostaje to puścić ją wolno.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Rozwód

Post autor: malyswiat5 »

Rozwód to koszmar. Ja przechodziłam go strasznie i powiem Ci szczerze, że gdyby nie pewne kwestie, chyba bym przez to nie przeszła. Poza adwokatem, bardzo pomocna była dla mnie strona https://ekancelaria.tv/ gdzie trafiłam na merytoryczne odpowiedzi i wymiary prawne, o których nie miałam pojęcia. Naprawdę, świetne miejsce do pomocy w czasie rozwodu.
Bernią

Re: Rozwód

Post autor: Bernią »

finka125 pisze: Rozwód to koszmar. Ja przechodziłam go strasznie i powiem Ci szczerze, że gdyby nie pewne kwestie, chyba bym przez to nie przeszła. Poza adwokatem, bardzo pomocna była dla mnie strona https://ekancelaria.tv/ gdzie trafiłam na merytoryczne odpowiedzi i wymiary prawne, o których nie miałam pojęcia. Naprawdę, świetne miejsce do pomocy w czasie rozwodu.
ojjj jest koszmarem :( i to jeszcza jakim ;( Przeżyłam to wszytsko jakoś dzieki pani mecenas Magdaleny Grześkowiak z Warszawy,która była moim adwokatem, który mnie reprezentował ;)
mońka

Re: Rozwód

Post autor: mońka »

Zdecydowanie jeśli Trójmiasto to mec. Cejrowski pomaga w każdej z dziedzin prawa, zwłaszcza w rozwodach i spadkach jest mistrzem i wygrywa te trudne sprawy także. Możesz skontaktować się z kancelarią także za pośrednictwem ich Facebooka, odpowiedzą i wstępnie określą co mogą zrobić w sprawie
jaskóła

Re: Rozwód

Post autor: jaskóła »

Danuśka22 pisze: Rozwody nigdy nie są przyjemne, dlatego zawsze warto dołożyć wszelkich starań, żeby jak najszybciej udało się rozwód dostać. Często w grę wchodzi zdrada i takim argumentem można się podeprzeć. Ale żeby udowodnić zdradę przed sądem niezbędne będą odpwiednie dowody. Samodzielnie trudno może być je zdobyć, a do tego też nie wiadomo do końca jak taki dowód musi wyglądać żeby sąd go uznał. Dlatego w takich przypadkach nieoceniony może okazać się Detektyw Pozaroszczyk. Detektyw doskonale wie jak zdobywać dowody i jak powinny one wyglądać, żeby nikt ich nie podważył. Pomoc detektywa na pewno okaże się bardzo cenna i przyspieszy nieco tok rozpraw, a również może przechylić szalę na Waszą korzyść.
Kiedy ja się rozwodziłam, również korzystałam z usług agencji detektywistycznej i muszę przyznać, że to była świetna decyzja. Detektywi z https://agencja-focus.pl/ pomogli mi zgromadzić dowody na niewierność mojego męża.
jarzębina

Re: Rozwód

Post autor: jarzębina »

Czasami rzeczywiście detektyw może być pomocny przy sprawie rozwodowej. Oczywiście głównie wtedy, gdy jest to rozwód z orzeczeniem o winie męża czy żony. Ale i tak adwokat w takiej sprawie to podstawa. A tym mogą się zająć adwokaci z Kancelarii Wojas Pawlak w Gliwicach.
Kravek

Re: Rozwód

Post autor: Kravek »

Do kwestii rozwodowych wydaje się zasadnym brać kancelarię lokalną... ale z drugiej strony, w Warszawie ceny usług mogą mocno różnić się od tych z innych miejscowości. Może warto pokusić się o kontakt z adwokatem np. z Jaworzna? Jest XXI wiek i z pewnością większość jak nie wszystkie sprawy można załatwić przez internet. A jak dojdzie do rozprawy sądowej, to koszt pojawienia się adwokata z Jaworzna z pewnością będzie mniejszy niż z Warszawy, choćby mieszkał naprzeciw sądu :) Sprawdź sobie to. Ja przy swojej rozprawie skorzystałem z tej kancelarii: https://www.prawnikjaworzno.pl/. Być może będą w stanie zająć się także sprawą w Wawie.
ODPOWIEDZ