strona internetowa - blog

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Vikuś2274

strona internetowa - blog

Post autor: Vikuś2274 »

Hej hej, znalazłam ostatnio super bloga, zobaczie sami https://zb3.pl/wynajem-z-kims-a-skup-mi ... co-lepsze/ Uważam, że jest super o tyle, że znajduję tutaj artykuły na każdy możliwy temat, co jest mimo wszystko bardzo dobre, jeśli musicie posiadać wiedzę ogólną (np. zawód copywritera)
Awatar użytkownika
mayczak
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2019, 21:21

Re: strona internetowa - blog

Post autor: mayczak »

Ja miałam ogromną przyjemność trafić na firmę https://www.vd.pl/pozycjonowanie-stron/ śmiało mogę polecić dalej bo mają super podejście a ich działania faktycznie przynosza efekty. Z całą pewnością im więcej dobrych tekstów to wtedy i nasza strona cały czas zyskuje na wartości oraz na widoczności. Ja jestem zdania, że jest to coś niezwykle ważnego.
Ewuś

Re: strona internetowa - blog

Post autor: Ewuś »

W sumie jest to bardzo fajne rozwiązanie ale również należy pamiętać o tym, że warto do pisania bloga czy innych materiałów wziąć sprawdzonego copywritera. Ja jestem zdania, że właśnie doskonale na stronie https://odfreelancera.pl/copywriting-jak-zaczac/ opisano to jak w ogóle zacząć swoją przygodę z copywritingiem.
cukrowa20

Re: strona internetowa - blog

Post autor: cukrowa20 »

Vikuś2274 pisze: Hej hej, znalazłam ostatnio super bloga, zobaczie sami https://zb3.pl/wynajem-z-kims-a-skup-mi ... co-lepsze/ Uważam, że jest super o tyle, że znajduję tutaj artykuły na każdy możliwy temat, co jest mimo wszystko bardzo dobre, jeśli musicie posiadać wiedzę ogólną (np. zawód copywritera)
Hej, a no pewnie, chętnie to sprawdzę, mimo że tak naprawdę nie bardzo mam czas na czytanie. Myślę jednak, że w sobotę, albo w niedzielę znajdę chwileczkę na rekonesans. Dodam może, że również warto czasem takie https://zielonogorski.pl/ portale sprawdzać. Też można się stąd wielu rzeczy dowiedzieć.
ODPOWIEDZ