Szkoła Europejska

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Andrzej1
Posty: 258
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Szkoła Europejska

Post autor: Andrzej1 »

Wiecie o tym, że w Łodzi mamy specjalną szkołę europejską? Sprawdzałem ostatnio ich ofertę w https://szkolaeuropejska.pl/ i jestem pod wrażeniem. Po takiej edukacji, dzieciaki będą idealnie przygotowane do dalszego rozwoju.
Awatar użytkownika
elza
Posty: 212
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:42

Re: Szkoła Europejska

Post autor: elza »

Brzmi ciekawie. A czy ktoś z was słyszał może o korepetytorach https://matmadlaciebie.pl ? Bo właśnie potrzebuje kogoś, kto efektywnie przyuczy moje dziecko z matematyki. Zastanawiam się czy nie zgłosić się do nich?
Awatar użytkownika
Oglik
Posty: 106
Rejestracja: 14 mar 2019, 21:36

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Oglik »

Dla osób ze stolicy moim zdaniem warta jest też rozważenia Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Szkoły prywatne dają lepszą edukację dzieciom. Tę szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, co samo mówi za siebie.
Awatar użytkownika
Endurablexa
Posty: 5
Rejestracja: 03 sty 2020, 11:28

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Endurablexa »

Siemanko wam wszystkim
Awatar użytkownika
natala.domagal
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2019, 19:57

Re: Szkoła Europejska

Post autor: natala.domagal »

Fundacja Varsovia na Moktowie prowadzi Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 49 przy ul. Bacha konkretnie. Tam kładą bardzo duży nacisk na język angielski. Angielski jest już od zerówki, a już od 7 klasy można być w klasie dwujęzycznej, więc w ogóle super. Teraz języki to przyszłość.
Awatar użytkownika
Dawca
Posty: 55
Rejestracja: 27 wrz 2019, 20:20

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Dawca »

Jeżeli chodzi o szkołe to wydaje mi się że będzie to świetny pomysł ab dziecko uczęszczało do szkoły językowej. Moja córka chodziła do anglojęzycznej i bardzo dużo jej to dało. Uwielbiała konkursy w których często do zgarniecia były ksiazeczki takie jak te http://www.taniaksiazka.pl/t/ksiazki-na-nagrody-szkolne jezeli twoje dzieci lubia rywalizacje to oferta ta jest jak najbardziej dla nich.
Awatar użytkownika
MariuszW
Posty: 6
Rejestracja: 27 kwie 2020, 22:50

Re: Szkoła Europejska

Post autor: MariuszW »

Edukacja w dzisiejszych czasach jest bardzo wazna.
Awatar użytkownika
konopnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2020, 11:00

Re: Szkoła Europejska

Post autor: konopnik »

Posterak pisze: Dla osób ze stolicy moim zdaniem warta jest też rozważenia Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie. Szkoły prywatne dają lepszą edukację dzieciom. Tę szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, co samo mówi za siebie.
Też polecam szkołę imienia Wiedeńskiej przy ulicy Kolegiackiej. Edukacja dzieci to dla mnie priorytet, dlatego starałam się wybrać możliwie jak najlepszą. A ta szkoła zapewnia moim dzieciom odpowiednie warunki do nauki, jak i wszechstronnego rozwoju.
Awatar użytkownika
DeSanta
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2020, 8:06

Re: Szkoła Europejska

Post autor: DeSanta »

My nasze dziecko posłaliśmy do niepublicznego Zespołu Szkół Atena https://atena.edu.pl/o-szkole/historia-szkoly . Z wyboru jesteśmy bardzo zadowoleni. Nasze dziecko rozwija się znakomicie pod względem intelektualnym, dzięki wykwalifikowanej kadrze nauczycielskiej, z którą różnie bywa w szkołach publicznych. W placówce bardzo stawiają na zajęcia praktyczne, co zdecydowanie lepiej wpływa na przyswajanie zdobytej wiedzy.
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Szkoła Europejska

Post autor: promise »

Natomiast jeśli patrzymy w kontekście uczelni wyższej to http://www.wseiz.pl zdecydowanie należy do szkół z poziomem europejskim. Znajomy tutaj studiuje i naprawdę chłopak ma łeb, na informatyce jest . Podobno pracodawcy się już o niego biją
Awatar użytkownika
Lelek
Posty: 200
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Lelek »

W większych miastach na prawdę jest dużo więcej możliwości dla dzieci, my przeprowadziliśmy się kilka lat temu do Warszawy i nie ma tu zupełnie porównania z mniejszymi miejscowościami... Te Vizja zaproponowała świetne warunki, dużo zajęć dodatkowych, sportowych, naukowych, rozwijanie pasji u dzieci. Co najważniejsze dużo angielskiego i języki obce. Im wcześniej dzieci zaczną tym lepiej.
boćian98

Re: Szkoła Europejska

Post autor: boćian98 »

natala.domagal pisze: Fundacja Varsovia na Moktowie prowadzi Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 49 przy ul. Bacha konkretnie. Tam kładą bardzo duży nacisk na język angielski. Angielski jest już od zerówki, a już od 7 klasy można być w klasie dwujęzycznej, więc w ogóle super. Teraz języki to przyszłość.
Ja również myślę że Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie to odpowiednia szkoła dla uczniów którzy uczą się języka obcego. Już na tym etapie nauki jest to bardzo ważne, ułatwi jego naukę w przyszłości oraz zapewni lepszy start w przyszłość. Nauczyciele w tej szkole to osoby z powołania a nie z przypadku.
inguś78

Re: Szkoła Europejska

Post autor: inguś78 »

Witam,zastanawiamy się nad uzyskaniem stypendium dla syna. Podobno są rozne projekty warte uwagi. Co sądzicie o tym,aby starac sie o stypendia z roznych funadacji? https://efc.edu.pl/ Chętnie dowiem się więcej, poniewaz wiemy,ze warto starac sie o stypendium od nauczycielki syna.

angielski online tv
ODPOWIEDZ