Szukam grafika

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Sylaba

Szukam grafika

Post autor: Sylaba »

Cześć Wam ;) Słuchajcie, od jakiegoś czasu bardzo bym chciała znaleźć jakiegoś dobrego grafika. Powiem szczerze, że łatwo nie jest. Wręcz bym powiedziała, ze jest ciężko. Myślę teraz gdzie najlepiej umieścić takie ogłoszenie. I najlepiej by nie kosztowało niewiadomo ile. Doradzi ktoś ?
Higoshi

Re: Szukam grafika

Post autor: Higoshi »

Hej. Może moja rada coś Ci pomoże ;) Więc tak, są różne portale, ale takim np fajnym który mi się spodobał jest np poradnikpracownika https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Bardzo fajna sprawa bo np dostajesz kod rabatowy z dostępem chyba na kadry i płace do wfirmy, w tym chyba na rektutacje i ogłoszenia. Ogólnie tak to wygląda, ze będziesz mogła dzięki temu publikować niemilitowaną ilosć ogłoszeń bezpłatnie ;) także moim zdaniem spoko ;)
adada

Re: Szukam grafika

Post autor: adada »

Hej. Może moja rada coś Ci pomoże ;) Więc tak, są różne portale, ale takim np fajnym który mi się spodobał jest np poradnikpracownika https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Bardzo fajna sprawa bo np dostajesz kod rabatowy z dostępem chyba na kadry i płace do wfirmy, w tym chyba na rektutacje i ogłoszenia. Ogólnie tak to wygląda, ze będziesz mogła dzięki temu publikować niemilitowaną ilosć ogłoszeń bezpłatnie ;) także moim zdaniem spoko ;)Hej. Może moja rada coś Ci pomoże ;) Więc tak, są różne portale, ale takim np fajnym który mi się spodobał jest np poradnikpracownika https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Bardzo fajna sprawa bo np dostajesz kod rabatowy z dostępem chyba na kadry i płace do wfirmy, w tym chyba na rektutacje i ogłoszenia. Ogólnie tak to wygląda, ze będziesz mogła dzięki temu publikować niemilitowaną ilosć ogłoszeń bezpłatnie ;) także moim zdaniem spoko ;)
ODPOWIEDZ