Szukam pracy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Sasa
Posty: 9
Rejestracja: 08 sie 2020, 16:06

Szukam pracy

Post autor: Sasa »

Nie mam pracy. Siedzę cały dzień i nic nie robię. Moja żona beształa mnie każdego dnia. Nasz związek stał się toksyczny. Jak to naprawić?
maź

Re: Szukam pracy

Post autor: maź »

A gdzie szukacie pracy? Najbardziej sensowne ogłoszenia w mojej okolicy znalazłam na https://www.gowork.pl/praca/koszalin;l, ale przeglądam tez inne strony z ogłoszeniami. Chyba bieganie po firmach z cv średnio się sprawdza?
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Re: Szukam pracy

Post autor: doboro »

Skoro szukasz pracy to zostawię namiar na ten portal https://medbra.in/ . Jest tutaj wiele ofert pracy dla branży medycznej z całej Polski. Przez internet najłatwiej jest poszukać pracę, bo wszystko jest w jednym miejscu. Jak coś cie zainteresuje to od razu składaj CV :)
Awatar użytkownika
steffi
Posty: 249
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Szukam pracy

Post autor: steffi »

Najłatwiej jak macie wykształcenie, albo konkretny, wyuczony zawód. Teraz jest duże zapotrzebowanie na fachowców, więc i zawsze można spróbować się przebranżowić, na to nigdy nie jest według mnie za późno. Mnie tak zainteresowały oferty pracy z Łodzi na Fachpracy.pl, można tak łatwo znaleźć konkretne, aktualne oferty pracy, a porady ze stronki pomagają przy stworzeniu CV, listu motywacyjnego itp.
Żaneta

Re: Szukam pracy

Post autor: Żaneta »

Dziś coraz rzadziej używa się już ogólnego pojęcia Informatyk. W związku z błyskawicznym rozwojem branży powstało wiele specjalizacji związanych z tym zawodem i ciągle powstają nowe. Należą do nich takie profesje jak programista, administrator sieci komputerowych projektant stron www oraz osoba, która składa i przygotowuje sprzęt komputerowy do użytku. Warto dowiedzieć się ile zarabia informatyk https://itwiz.pl/po-jakich-studiach-sa- ... w-studiow/ i na jakich uczelniach warto studiować ten kierunek.
Awatar użytkownika
tomi2
Posty: 85
Rejestracja: 18 wrz 2019, 14:43

Re: Szukam pracy

Post autor: tomi2 »

Szukanie pracy nie zawsze jest łatwym zadaniem. Chociaż są i takie sytuacje, kiedy to praca szuka pracownika. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, stanowisk, odpwowiednio wykształconych osób itp. Czy wiecie na przykład co to znaczy agile HR ? Osoby obracające się w branży IT z pewnością tak. A dla mnie to było nowe określenie, dlatego postanowiłam się o nim więcej dowiedzieć. Chodzi o szeroko pojętą "zwinność" czyli odpowiednie techniki przekładające się na jakość pracy. Jest to bardzo ciekawy temat, który wymaga odpowiedniej wiedzy.
żak

Re: Szukam pracy

Post autor: żak »

Moim zdaniem szukając pracy warto rozważyć również jej podjęcie poza granicami. W Niemczech dla przykładu mają od jakiegoś czasu spore zapotrzebowanie na opiekunki dla osób starszych. To mocno cenione zajęcie o czym przeczytać można tutaj https://ih.katowice.pl/uslugi/ile-zarab ... niemczech/ . Nie ma się więc czemu dziwić że tyle osób decyduje się na takie właśnie zajęcie.
Liączek

Re: Szukam pracy

Post autor: Liączek »

Ja z tego co widze to w Polsce jest sporo pracy, wystarczy tylko chciec. U nas w mieście chociażby w imex logistics . Jest zapotrzebowanie na nowych ludzi. Firma sie rozwija, stawia na nowe wyzwania, poszerza zakres usług to i potrzebni są ludzie. A zarząd ceni sobie lojalnych pracowników
rótkowska

Re: Szukam pracy

Post autor: rótkowska »

A może zainteresuje Cię praca na statku? Akurat oferta https://www.smtcrewing.pl/oferty-pracy to prawdziwe wyzwanie, ale i przygoda której może poszukiwałeś przez tak długi czas? Moim wymogom sprostało to calkowicie także rozejrzyj się pilnie za tym, co faktycznie mają do zaoferowania. Uwielbiam tego typu jakość!
karkówka

Re: Szukam pracy

Post autor: karkówka »

Pracę udało mi się znaleźć u https://www.mskonserwacja.com.pl/oferty-pracy i muszę przyznać, że był to strzał w 10. Polecam rozejrzeć się za ich ofertą, ponieważ skupienie się na tym może poprawić naszą sytuację finansową i życiową. Moim wymogom sprostało to całkowicie, dlatego zalecam skupić się na ich ofercie.
Sławomir

Re: Szukam pracy

Post autor: Sławomir »

Aby dostac sie w szeregi policji należy otrzymać pozytywny wynik z kilku testów, w tym psychologicznemu. Zainteresowanym tematem mogę polecić stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ , na której znajdziecie wiele materiałów do nauki, które pozwolą Wam dobrze przygotować się do testy do policji .
kóterr

Re: Szukam pracy

Post autor: kóterr »

Jakiś czas temu przeprowadziliśmy się ze wschodu do Polski. Byłem w podobnej sytuacji co Ty, wykonałem ruch i zainteresowałem się rozbudowaną bazą ofert pracy .Tutaj jest możliwe do znalezienia zatrudnienie w przeróżnych zawodach. Możesz liczyć na kompleksowe wsparcie i pełne zaangażowanie ze strony agencji zatrudnienia, przez co będzie Ci zwyczajnie łatwiej. Dostarczone rozwiązanie zapewniło mi satysfakcję finansową!
kabaret

Re: Szukam pracy

Post autor: kabaret »

Podczas szukania pracy, warto zwracać uwagę, czego i gdzie szukamy - to absolutna podstawa, ważne są również nasze kwalifikacje, które analizowane są podczas samego procesu rekrutacyjnego. Proces rekrutacyjny to sposób na zbudowanie zrównoważonego zespołu pracowników. To bardziej niż tylko znalezienie pracownika; to proces, który kształtuje przyszłość firmy. Często stosuje się w nim takie elementy jak https://adnext.pl/blog/grywalizacja/gry ... przyklady/ , grywalizacja.
ODPOWIEDZ