transport części samochodowych

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

transport części samochodowych

Post autor: doboro »

cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 47
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Re: transport części samochodowych

Post autor: alizacy »

Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wysłać opony to wystarczy przeczytać https://www.oponykurierem.pl/jak-wysyla ... -kurierem/ - bardzo fajny portal, znajdziesz tutaj wszelkie informacje odnośnie transportu opon, także namiary na sprawdzonych kurierów
Awatar użytkownika
kermia
Posty: 18
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:29

Re: transport części samochodowych

Post autor: kermia »

Jak to dobrze mieć swojego mechanika, który ogarnia wszystko. Mój serwis Ferrari Katowice zajmuje się moim samochodem kompleksowo. Z usterkami upora się szybko, a jak szykuje się jakaś większa naprawa, to zawsze robią to tak, abym długo nie czekała. Opony też wymieniają, czy zamawiają części. Ja to bez samochodu jak bez ręki, nie dałabym rady bez.
dażny

Re: transport części samochodowych

Post autor: dażny »

Teraz jeśli są potrzebne jakieś części większe czy mniejsze to wszystko można szybko i wygodnie zamówić przez internet. Na przykład takie simeringi https://powerrubber.com/kat/simeringi/ do uszczelniania wałów wysokoobrotowych. I tutaj jest akurat różnorodny wybór i towar pierwsza klasa.
zośkaa

Re: transport części samochodowych

Post autor: zośkaa »

A co powiecie na https://www.truckonline.pl/ ? Moim zdaniem monitoring jest bardzo ważny. U mnie w firmie sprawdził się dobrze, teraz gdy mam nowych kierowców i nie mam do nich zaufania to z łatwością mogę sprawdzić w jaki sposób pracują, więc jak najbardziej warto na niego postawić
ODPOWIEDZ