transport międzynarodowy

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
promise
Posty: 127
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

transport międzynarodowy

Post autor: promise »

Moja firma poszerza swoją działalność o kontrahentów na dalekim wschodzie, dlatego poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy spedycyjnej. Czy byście byli w stanie kogoś zarekomendować z własnego doświadczenia? Kilka propozycji współpracy już przeanalizowałam, jednak to nie było to czego chciałam
Awatar użytkownika
doboro
Posty: 148
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:57

Re: transport międzynarodowy

Post autor: doboro »

openera pisze: Moja firma poszerza swoją działalność o kontrahentów na dalekim wschodzie, dlatego poszukuję dobrej i sprawdzonej firmy spedycyjnej. Czy byście byli w stanie kogoś zarekomendować z własnego doświadczenia? Kilka propozycji współpracy już przeanalizowałam, jednak to nie było to czego chciałam
Z własnego doświadczenia niestety nie mogę zarekomendować, bo niestety sama szukam takiej firmy. W każdym razie warto rozpocząć od dowiedzenia się czym jest frach morski , by wiedzieć która z firm pod tym względem będzie dobrym wyborem

sexowne legginsy
ada911

Re: transport międzynarodowy

Post autor: ada911 »

Myślę, że warto również sprawdzić sobie tę firmę https://pks-sa.com/ . Zajmuje się bowiem transportem od lat. Posiada wiele różnych ciekawych i praktycznych pojazdów. Myślę, że warto zawsze korzystać z profesjonalnych i sprawdzonych usług, gdzie macie pewność, że nasz towar faktycznie zostanie dostarczony na czas i to oczywiście we wskazane miejsce. Na rynku jest wiele różnych propozycji, ale trzeba wybrać taką, która spełni wasze potrzeby i oczywiście zmieści się w waszym budżecie.
ODPOWIEDZ