Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Robuś1973

Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług tworzenia stron internetowych firmy http://michael-studio.pl/strony-interne ... ie/krakow/.
Czy ktoś korzystał juz z ich usług i co o nich sadzicie? Słyszałem że bardzo dobrze znaja się na obsłudze CMS Joomla lub Wordpress.
Awatar użytkownika
Rozalka
Posty: 16
Rejestracja: 09 kwie 2019, 14:11

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Rozalka »

Zawsze warto porównać oferty. Sprawdź też ich https://stronywww-lodz.pl/. Ludzie z firmy Internetowe strony www mają doświadczenie w temacie. Wychodzą od nich świetne jakościowo, estetyczne i funkcjonalne stronki. Zajmują się tematem kompleksowo. Mogą pomóc w rejestracji domeny, zaprojektują stronę i ją wykonają. Wiem, że mają też konkurencyjne ceny.
Harnaś

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Harnaś »

Firm, które robią strony www jest na prawdę sporo. Moim zdaniem lepiej zlecić to jakiemuś freelancerowi, który nie weźmie za to tak dużo pieniędzy jak firma, która ma na utrzymaniu pracowników, biuro i szereg innych rzeczy. No ale to tylko moja taka mała uwaga.
Ufoszek

Re: Tworzenie stron internetowych... komu zlecić?

Post autor: Ufoszek »

Istnieje wiele firm, które trudnią się tworzeniem stron internetowych, lecz moim zdaniem na szczególną uwagę zasługuję agencja Pixels Perfect https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ Podoba mi się ich kreatywne podejście do tworzenia stron internetowych. Widać, że są dopracowane w każdym detalu, tak by umacniały pozytywny wizerunek firmy.
ODPOWIEDZ