Ubezpieczenie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
cruz4
Posty: 19
Rejestracja: 06 cze 2020, 10:41

Ubezpieczenie

Post autor: cruz4 »

Korzystacie z polis na życie?
Awatar użytkownika
vframi
Posty: 12
Rejestracja: 11 cze 2020, 20:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Ubezpieczenie

Post autor: vframi »

Warto wybierać oferty towarzystw ubezpieczeniowych, które dopasowują ofertę do potrzeb swoich klientów https://www.forbes.pl/przywodztwo/klien ... um/yhg4kc9. Czytałem, że MetLife prowadzi badania fokusowe, najczęściej na etapie tworzenia produktów, tak aby był kompromis między koncepcją wypracowaną w firmie a potrzebami rynku.
Awatar użytkownika
Kafejkowa
Posty: 126
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:46

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Kafejkowa »

W sensie ubezpieczenia na życie ? O to chodzi ? Ja korzystam, mam w pracy oplacaną składkę chyba 65 zł o ile pamiętam. Ubezpieczona jestem chyba na 50 kilka tysięcy zł. I to tak zostawię. Nie będe już nic zmieniać. Natomiast ja co roku zmieniam ubezpieczenie OC, Wybieram to co dla mnie najkorzystniejsze. Mam nadzieje, ze tutaj coś fajnego znajde ;) http://swiatubezpieczen.net.pl
Awatar użytkownika
margarette39
Posty: 8
Rejestracja: 18 cze 2020, 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie

Post autor: margarette39 »

Ubezpieczenie na życie zapewnia poczucie bezpieczeństwa nie tylko nam samym, ale przede wszystkim naszym bliskim. Jest to przejaw rozsądku i przezorności. Każdy kto posiada dzieci powinien zapoznać się z ofertą ubezpieczenia w MetLife https://www.mfind.pl/akademia/ciekawost ... e-metlife/.
Awatar użytkownika
Tanika
Posty: 94
Rejestracja: 24 cze 2020, 16:37

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Tanika »

Oczywiście, że tak! Ludzie, to nie są duże pieniądze, a naprawdę warto się ubezpieczyć, bo różnie może w życiu być. Zapoznajcie się z tym jakie polisy ubezpieczeniowe na życie każdy na pewno znajdzie odpowiednią ofertę dla siebie.
Awatar użytkownika
lucile15
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 17:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ubezpieczenie

Post autor: lucile15 »

Najważniejszy powód posiadania ubezpieczenia jest jeden: polisa turystyczna zapewni nam bezpieczne, spokojne, beztroskie wakacje, a w razie sytuacji kryzysowych – otrzymamy niezbędną pomoc.
______________________________________________
https://www.polisaturystyczna.pl
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Ubezpieczenie

Post autor: kilobajt »

W sumie samych rodzajów ubezpieczeń jest bardzo dużo, ale z tego co ja się orientuję to najbardziej popularne jest ubezpieczenie OC na pojazd. Całkiem niedawno czytałem fajny wpis https://kioskpolis.pl/jak-sprawdzic-waznosc-polisy-oc/ gdzie dokładnie zostało określone to w jaki sposób mogę sprawdzić ważność mojej polisy OC na samochód.
Awatar użytkownika
katkas
Posty: 280
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:44

Re: Ubezpieczenie

Post autor: katkas »

Przed zakupem ubezpieczenia, warto dowiedzieć się co ono w ogóle obejmuje. Ze swojej strony mogę polecić wam ten artykuł http://www.e-planowaniekariery.pl/co-ob ... i-zdrowie/ który dotyczy ubezpieczeń na życie.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Ubezpieczenie

Post autor: goma »

Nie spieszmy się z wyborem, zastanówmy się dokładnie nad naszymi potrzebami. Myślę, że ta strona https://cuk.pl/porady i znajdujące się tam porady będą dla was bardzo pomocne, w kwestii doboru odpowiedniego ubezpieczenia.
Awatar użytkownika
parksa
Posty: 146
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:58

Re: Ubezpieczenie

Post autor: parksa »

Najlepiej sobie porównać ceny ubezpieczycieli, ja to zrobiłam tutaj: https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/. Ceny były zróżnicowane, ale najtaniej wyszło w firmie Allianz. Warto jest posiadać taką polisę bo otrzymamy zwrot nawet za pobyt w szpitalu i uszczerbek na zdrowiu w razie wypadku.
pawiśka

Re: Ubezpieczenie

Post autor: pawiśka »

A ja ostatnio dostałam namiar na firmę Unilink https://unilink.pl/ubezpieczenia/samochod/oc . Kojarzycie ich? Słyszałam, że oni przedstawiają swoim klientom ubezpieczenia od najlepszych firmy. Co ważne dopasowują je starannie według potrzeb danego klienta. Według mnie warto byłoby do nich się zgłosić.
Awatar użytkownika
malyswiat5
Posty: 528
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:17

Re: Ubezpieczenie

Post autor: malyswiat5 »

Warto ubezpieczać się z wielu względów. Przede wszystkim jest to opcja na zabezpieczenie się przed różnymi niespodziewanymi sytuacjami i wypadkami. Warto zatem postawić na agencja ubezpieczeniowa Kraków, która w pełni wpisywać będzie się w Twoje oczekiwania. To ma ogromne znaczenie w kontekście przyszłości.
Awatar użytkownika
dylewska
Posty: 170
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:16

Re: Ubezpieczenie

Post autor: dylewska »

Zgadza się, dla mnie też polisa na życie była bardzo dobrą i ważną decyzją jeśli chodzi o przyszłość moją i rodziny. Tym bardziej że już za niewielką kwotę możesz zapewnić sobie i swoim bliskim zabezpieczenie finansowe w razie niespodziewanych zdarzeń.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 196
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:56

Re: Ubezpieczenie

Post autor: goma »

Nie ma co podejmować decyzji zbyt pochopnie. Lepiej dać sobie czas, porównać różne oferty. Od siebie na pewno mogę polecić wam firmę ubezpieczeniową Asdori jeśli zależy wam na ubezpieczeniu specjalistycznym.
Awatar użytkownika
markos
Posty: 229
Rejestracja: 06 sie 2019, 16:42

Re: Ubezpieczenie

Post autor: markos »

Jeśli chodzi o ubezpieczenia to ja w Bolesławcu mam ubezpieczenia na życie, komunikacyjne i inne w http://www.ubezpieczenia-juszkiewicz.pl/ To bardzo dobre pośrednictwo ubezpieczeniowe, są przedstawicielem wielu uznanych firm ubezpieczeniowych, także dobrze wam dobiorą pakiety, my jesteśmy ze swoich zadowoleni. Zdecydowanie mogę ich doradzić ze względu na wysoką jakość świadczonych usług.
aśka

Re: Ubezpieczenie

Post autor: aśka »

Nie warto iść w coś, o czym się nie ma pojęcia, tym bardziej w ubezpieczenie. Warto tylko kupować sprawdzone ubezpieczenia, a nie te najtańsze. Ja ubezpieczam się na życie w firmie http://Mojapolisaonline.pl . Generalnie bardzo polecam, zawsze dobry kontakt i fajne warunki ubezpieczeń.
Alocjaż

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Alocjaż »

Jeżeli jesteśmy w temacie polisy na życie to polecam zapoznać się z ofertą firmy ubezpieczeniowej https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/. Ja wykupiłam u nich polisę na życie i powiem wam, że jestem teraz o wiele spokojniejsza.
miłoszer

Re: Ubezpieczenie

Post autor: miłoszer »

malyswiat5 pisze: ↑16 lis 2020, 15:36 Warto ubezpieczać się z wielu względów. Przede wszystkim jest to opcja na zabezpieczenie się przed różnymi niespodziewanymi sytuacjami i wypadkami. Warto zatem postawić na agencja ubezpieczeniowa Kraków, która w pełni wpisywać będzie się w Twoje oczekiwania. To ma ogromne znaczenie w kontekście przyszłości.
Żeby się dobrze ubezpieczyć to trzeba najpierw znaleźć odpowiedniego brokera, zobaczyć jaka jest jego rada i wybrać ubezpieczyciela. Od tej roboty idealny jest https://ubezpieczenieonline.com.pl/ gdzie naprawdę zawsze otrzymuję solidną dawkę wiedzy.
iguśka547

Re: Ubezpieczenie

Post autor: iguśka547 »

Tak jak w temacie zastanawiam się nad wykupieniem polisy ubezpieczeniowej na życie. Ale jeszcze nie wiem na jaką mam się zdecydować. Przeglądałam już sporo, ale jeszcze nie wiem na co się zdecydować. Na razie najbardziej obiecująco prezentuje się http://Mojapolisaonline.pl. Co sądzicie? Każdy zna Metlife bo to dość znana firma. Czekam na Wasze opinie!
aśka

Re: Ubezpieczenie

Post autor: aśka »

A zastanawialiście się nad ubezpieczeniem grupowym? Jeśli rozważacie takie rozwiązanie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://unilink.pl/porady/czy-ubezpiecz ... sie-oplaca . Jest tam sporo ciekawych informacji na ten temat. W ogóle na stronie Unilink znajdziecie wiele praktycznych porad, które mogą się okazać niezwykle przydatne.
Awatar użytkownika
kilobajt
Posty: 288
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:18

Re: Ubezpieczenie

Post autor: kilobajt »

Kiedy już mówimy o samych ubezpieczeniach to ja jestem zdania, że na pewno warto jest je mieć. Zresztą jak czytałem niedawno na stronie https://kioskpolis.pl/klauzula-ubezpieczeniowa/ to muszę przyznać, że dobrze jest wiedzieć czym jest klauzula ubezpieczeniowa. Jak dla mnie jest to dość ważna sprawa.
sąś

Re: Ubezpieczenie

Post autor: sąś »

vframi pisze: ↑11 cze 2020, 20:04 Warto wybierać oferty towarzystw ubezpieczeniowych, które dopasowują ofertę do potrzeb swoich klientów https://www.forbes.pl/przywodztwo/klien ... um/yhg4kc9. Czytałem, że MetLife prowadzi badania fokusowe, najczęściej na etapie tworzenia produktów, tak aby był kompromis między koncepcją wypracowaną w firmie a potrzebami rynku.
Tu jest polska firma, która specjalizuje się również w badaniach fokusowych https://skilltelligence.pl/aktualnosci/ ... noczesnie/ - to chyba jedna z lepszych firm, jak do tej pory mieliśmy okazję testować różne w PL
miałko

Re: Ubezpieczenie

Post autor: miałko »

Jeśli interesuje Was autocasco cena oraz dobry pakiet ubezpieczenia, to znajduje się tego typu informacje o ubezpieczycielach na stronie internetowej pod tym adresem: https://superpolisa.pl/jaki-jest-sredni ... autocasco/ . Wydaje mi się, że mają tam wszystkie niezbędne informacje/
SzyszynkaŻ

Re: Ubezpieczenie

Post autor: SzyszynkaŻ »

Życie pisze różne scenariusze, ale każdemu z nas może się przytrafić przykre zdarzenie. Ale najgorsze są zdarzenia, gdy dotyczą one naszego życia i zdrowia. Choroba, wypadek w domu, w pracy czy na wakacjach… takie zdarzenia, zawsze powodują problemy, stres i duże wydatki, z którymi ciężko jest się samemu uporać. Ubezpieczenia są po to by pomagać Tobie i Twojej rodzinie w najgorszych sytuacjach życiowych. Warto więc sprawdzić ofertę https://www.dyktaubezpieczenia.pl/
Igieł

Re: Ubezpieczenie

Post autor: Igieł »

Jeśli planujecie wyjazd za granicę do pracy to warto się do tego odpowiednio przygotować i przemyśleć różne możliwości również jeżeli chodzi o odpowiednie ubezpieczenie. Jeśli nie do końca wiecie jak to wygląda i co należy zrobić to polecam zajrzeć do artykułu https://unilink.pl/porady/ubezpieczenie ... e-do-pracy na którym konkretnych informacji zdecydowanie nie brakuje i będziecie mogli po prostu na spokojnie przygotowywać sie do wyjazdu i w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych w miejscu pracy po prostu móc spokojnie wybrać się do lekarza i nie ponosić ogromnych kosztów na własną kieszeń.
rótkowski

Re: Ubezpieczenie

Post autor: rótkowski »

Ubezpieczenie premium w kapitalnej jakości zapewnili mi https://www.asfpremiumbialystok.pl/ofer ... -finansowe . Ich oferta gwarantowała najlepsze zabezpieczenie finansów a jak wiadomo w tych czasach jest to ważna inwestycja. Żyjemy w mocno niespokojnych czasach, dlatego ochranianie finansów traktuję jako rzecz priorytetową.
ODPOWIEDZ