Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
ślimak

Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Post autor: ślimak »

Co sądzicie to takiej formie dokumentacji jak ujęcia z drona? Wiele na ten temat dowiedziałem się ze strony http://build-lapse.com/ujecia-z-drona/ . Uważam, że ta innowacyjna metoda może pokazać obiekt z lotu ptaka a to dotychczas nieosiągalna perspektywa. Co na ten temat sądzicie? korzystaliście może z takiego rozwiązania?
nikuś

Re: Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Post autor: nikuś »

Tutaj https://ironsky.pl/baza-wiedzy/mppp-aip/ jest wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat dronów. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Przede wszystkim należy postawić na szkolenie, które pomoże sterować dronem w sposób profesjonalny. Pomyślcie o tym koniecznie. Myślę, że taka wiedza może okazać się niezwykle pomocna.
łuki

Re: Ujęcia z drona jako forma dokumentacji

Post autor: łuki »

Opcja ciekawa, bo przede wszystkim można stworzyć niesamowite ujęcia, które w normalnych warunkach nie byłyby możliwe. Właśnie dlatego ważne jest to, aby zainwestować w naprawę dobry sprzęt, który spełni wasze oczekiwania i pozwali wykonać takie zadani w sposób prawidłowy. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25280.html na spokojnie się rozejrzyjcie.
ODPOWIEDZ