Witam Was serdecznie

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
wukó

Witam Was serdecznie

Post autor: wukó »

Bardzo mi miło Was powitać przez Hydraulika w Jeleniej Górze
ruś

Re: Witam Was serdecznie

Post autor: ruś »

No witaj, witaj. No szkoda, że tak daleko ode mnie, bo ja nie za bardzo wiem, co mogę zrobić z moim cieknącym kranem. Potrzebowałabym takiej usługi jak pogotowie hydrauliczne Warszawa . Możecie mi coś polecić? Chodzi o to, że niedługo mamy się wyprowadzać na większe mieszkanie i muszę zostawić mieszkanie w dobrym stanie. Może jednak coś poradzicie?
Mańka

Re: Witam Was serdecznie

Post autor: Mańka »

Jeśli pogotowie hydrauliczne Warszawa, to u mnie była niedawno awaria. Strasznie zatkane rury i duży problem z drożnością. Trzeba było wykonać udrażnianie rur i to sprężyną elektryczną. Pomogło Przepychanierurwarszawa.pl. Solidnie, szybko i na prawdę porządni fachowcy z Warszawy.
wikuśka00

Re: Witam Was serdecznie

Post autor: wikuśka00 »

Wow, właśnie mam problem w kuchni.Potrzebuje Twojej pomocy :) Mógłbyś napisac do mnie mail, z wycena naprawy kranu? Ile trwa taka naprawa. Bardzo prosze o info bo zaraz zaleje mi mieszkanie!
-
tabletki wczesnoporonne mają szereg działań niepożądanych, niektóre z nich mogą być bardzo poważne. Od skurczów w każdej chwili możesz nawet stracić przytomność, więc musisz być w tym czasie z bliskimi lub inni zaufani partnerzy.
ODPOWIEDZ