Witam wszystkich!

Tutaj prowadzimy dyskusje na dowolne tematy, nie mające związku z głównymi kategoriami.
Awatar użytkownika
Psycholog
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2020, 23:12

Witam wszystkich!

Post autor: Psycholog »

Witam wszystkich :)
Jestem Julia i jestem studentką psychologii. Obecnie jestem na etapie robienia badań do pracy magisterskiej. Na forum przybyłam w celu znalezienia grupy badawczej.

Drodzy Panowie!
Zwracam się z prośbą do wszystkich mężczyzn w wieku od 18 do 30 roku życia o wypełnienie kwestionariusza. Zajmie Wam to koło 10 minut (może nawet mniej ;) ), a mi pozwoli zostać magistrem psychologii ;)
Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc, czy to w postaci uzupełnienia kwestionariusza, czy udostępnienia. Zaproście swoich znajomych! Im więcej osób tym lepiej.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe ;)
Bardzo dziękuję i zapraszam do wzięcia udziału w badaniu! :)
https://forms.gle/nQwCKt5PCaoJnhtF8

Ps. Proszę o wypełnienie jedynie Panów, ponieważ Pań mam już bardzo dużo :)
wera
Posty: 195
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:34

Re: Witam wszystkich!

Post autor: wera »

hej :)
Awatar użytkownika
Psycholog
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2020, 23:12

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Psycholog »

Potrzebuję jeszcze 20 Panów, aby liczba mężczyzn i kobiet była podobna :) Panowie! Do dzieła <3
tabletką55

Re: Witam wszystkich!

Post autor: tabletką55 »

hej, super ankieta :) :D
---
tabletki wczesnoporonne
zygimeś

Re: Witam wszystkich!

Post autor: zygimeś »

Może warto byłoby sprawdzić ten temat i dowiedzieć się więcej o leczeniu alkoholizmu? to dość popularne zagadnienie, a leczenie choroby alkoholowej wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. W temacie na naszym forum można znaleźć wiele ciekawych informacji więc zapraszam do zapoznania się z wpisami i aktywnej odpowiedzi z waszej strony: leczenie alkoholizmu.
ODPOWIEDZ